2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego. Zadanie realizowane w ramach Programu ochrony ludności i obrony cywilnej na lata 2025-2026
Beschreibung: Zakup średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego.
Interne Kennung: IiR.271.21.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione zgodnie z art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy PZP. Zakup przedmiotu zamówienia jest finansowany ze środków, które należy wydatkować i rozliczyć z końcem 2025 roku (Program OLiOC).
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest udzielenie zamówienia publicznego na dostawę średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego. Zadanie realizowane w ramach Programu ochrony ludności i obrony cywilnej na lata 2025-2026. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku do SWZ, tj. "SWZ specyfikacja techniczna", zawierającym minimalne wymagania techniczno-użytkowe dla przedmiotu zamówienia oraz załączniku nr 3 pn. „Projekt umowy”, określającym szczegółowe warunki realizacji przedmiotu umowy.
Menge: 1 Stück