768193-2025 - Wettbewerb
Polen – Abholung von Siedlungsabfällen – Usługi w zakresie odbierania odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych i mieszanych na terenie Miasta Malborka w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2026 r.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługi w zakresie odbierania odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych i mieszanych na terenie Miasta Malborka w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2026 r.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi odbierania odpadów komunalnych zmieszanych i selektywnie zebranych z nieruchomości zamieszkałych i mieszanych na terenie miasta Malborka, a także usługi wyposażenia i utrzymania w należytym stanie technicznym i sanitarnym pojemników do zbierania odpadów komunalnych zmieszanych i selektywnie zebranych oraz dostawa worków do selektywnej zbiórki odpadów to jest szkła i bioodpadów wraz z utworzeniem, utrzymaniem, eksploatacją i wyposażeniem punktu PSZOK na terenie Miasta Malborka do gruntu, którego Wykonawca posiada tytuł prawny oraz, który spełniać będzie zapisy zawarte w pkt 7.2. Szczegółowego opisu przedmiotu zamówienia, który stanowi integralny załącznik nr 8 do SWZ. Miasto Malbork obejmuje systemem gospodarowania odpadami komunalnymi wszystkie nieruchomości zamieszkałe (32140 osób, 4650 nieruchomościach, w tym 3774 to budynki jednorodzinne, 876 to budynki wielorodzinne), oraz nieruchomości mieszane z czego w zabudowie wielorodzinnej jest ich 100 i jednorodzinnej 100.
Interne KennungGKO.271.16.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
LosLOT-0001
TitelUsługi w zakresie odbierania odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych i mieszanych na terenie Miasta Malborka w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2026 r