See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług telekomunikacyjnych telefonii komórkowej dla Urzędu Miasta Płocka i Jednostek Organizacyjnych, Spółek
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Świadczenie usług telekomunikacyjnych telefonii komórkowej dla Urzędu Miasta Płocka i Jednostek Organizacyjnych, Spółek
Interne Kennung: WZP.271.1.11.2025.EK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64200000 Fernmeldedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usług telekomunikacyjnych telefonii komórkowej dla Urzędu Miasta Płocka i Jednostek Organizacyjnych, Spółek.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług telekomunikacyjnych telefonii komórkowej dla Urzędu Miasta Płocka i Jednostek Organizacyjnych, Spółek.