768506-2025 - Wettbewerb
Dänemark – Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen – Udbuddet vedrører levering af ydelserne leje og vask af linned
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUdbuddet vedrører levering af ydelserne leje og vask af linned
BeschreibungUdbuddet vedrører levering af ydelserne leje og vask af linned
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelLevering af ydelserne leje og vask af linned
BeschreibungLevering af ydelserne leje og vask af linned
Optionen
Beschreibung der OptionenOrdregiver har ret til at forlænge kontraktperioden 2 gange, hver gang med op til 12 måneder eller 1 gange 24 måneder