See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie kompleksowej usługi oświetlenia na terenie Gminy Tczew na lata 2026-2029
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa usługa oświetlenia ulic, dróg i innych otwartych terenów publicznych na terenie Gminy Tczew. Zadanie obejmuje w szczególności podjęcie wszelkich czynności niezbędnych do zapewnienia oświetlenia terenów publicznych na terenie Gminy Tczew. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w pkt. 1 Rozdziału III Zaproszenia do negocjacji.
Interne Kennung: WKI.271.1.57.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 65310000 Stromversorgung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50232100 Wartung von Straßenbeleuchtungen
5. Los
Los: LOT-0001