See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dowóz i odwóz uczniów posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego z terenu Siemianowic Śląskich do/z placówek oświatowych wraz z zapewnieniem opiekuna podczas przejazdu – część 1”
Beschreibung: 1. „Dowóz i odwóz uczniów posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego z terenu Siemianowic Śląskich do/z placówek oświatowych wraz z zapewnieniem opiekuna podczas przejazdu – część 1”. 2. Opis przedmiotu zamówienia: 1) Przedmiotem zamówienia jest dowóz i odwóz uczniów z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego zgodnie z przepisami ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. Prawo oświatowe do/z: Trasa 1: Zespół Szkół Specjalnych w Siemianowicach Śląskich, ul. Myśliwiecka 6. Trasa 2: Szkoła Podstawowa nr 20 z Oddziałami Integracyjnymi im. Wł. Broniewskiego w Siemianowicach Śląskich, ul. Lipowa 3; Szkoła Podstawowa Nr 8 w Zespole Szkół Sportowych w Siemianowicach Śląskich, ul. Mikołaja 3. Trasa 3: Przedszkole Nr 19 w Siemianowicach Śląskich, ul. Grabowa 2; Terapeutyczny Punkt Przedszkolny „Przyjazny Zakątek” w Siemianowicach Śląskich, ul. Marii Dąbrowskiej 4; EJBISI Przedszkole Lingwistyczne z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi w Siemianowicach Śląskich, ul. Olimpijska 3.
Vorherige Bekanntmachung: 550556-2025
Interne Kennung: SE.271.7.2025, ZP.rp.39.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. „Dowóz i odwóz uczniów posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego z terenu Siemianowic Śląskich do/z placówek oświatowych wraz z zapewnieniem opiekuna podczas przejazdu – część 1”. 2. Opis przedmiotu zamówienia: 1) Przedmiotem zamówienia jest dowóz i odwóz uczniów z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego zgodnie z przepisami ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. Prawo oświatowe do/z: Trasa 1: Zespół Szkół Specjalnych w Siemianowicach Śląskich, ul. Myśliwiecka 6. Trasa 2: Szkoła Podstawowa nr 20 z Oddziałami Integracyjnymi im. Wł. Broniewskiego w Siemianowicach Śląskich, ul. Lipowa 3; Szkoła Podstawowa Nr 8 w Zespole Szkół Sportowych w Siemianowicach Śląskich, ul. Mikołaja 3. Trasa 3: Przedszkole Nr 19 w Siemianowicach Śląskich, ul. Grabowa 2; Terapeutyczny Punkt Przedszkolny „Przyjazny Zakątek” w Siemianowicach Śląskich, ul. Marii Dąbrowskiej 4; EJBISI Przedszkole Lingwistyczne z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi w Siemianowicach Śląskich, ul. Olimpijska 3. 2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Dodatku nr 3 do SWZ oraz w projektowanych postanowieniach umowy (Dodatek nr 4 do SWZ). 3) Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projektowanych postanowieniach umowy (Dodatek nr 4 do SWZ). 4) Zamawiający zastrzega sobie prawo do udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy. a) Zakres usług przewidywanych do udzielenia: Zamówienia polegać będą na powtórzeniu podobnych usług, co zamówienia podstawowe tj. na dowozie i odwozie uczniów posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego zgodnie z przepisami ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. Prawo oświatowe do/z placówek oświatowych. b) Wartość tego zamówienia nie przekroczy 30% wartości zamówienia podstawowego, c) Zamówienie może zostać udzielone pod warunkiem, że wystąpi co najmniej jedna z poniższych sytuacji: - wyczerpania kwoty, o której mowa w §5 ust. 1 zawartej umowy w terminie jej obowiązywania, - zwiększenia liczby dzieci przewożonych na danej trasie w trakcie roku szkolnego, po-nad liczbę miejsc w pojeździe, - w przypadku nie zawarcia umowy dotyczącej usługi dowozu i odwozu uczniów posia-dających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego z terenu Siemianowic Śląskich do/z placówek oświatowych wraz z zapewnieniem opiekuna podczas przejazdu, w wyniku rozstrzygnięcia procedury otwartej. d) Udzielenie zamówienia zostanie poprzedzone przeprowadzeniem postępowania w trybie zamówienia z wolnej ręki, w tym negocjacjami z Wykonawcą. 5) Zamawiający w opisie przedmiotu zamówienia uwzględnił wymagania w zakresie dostępności dla osób niepełnosprawnych oraz projektowania z przeznaczeniem dla wszystkich użytkowników, o których mowa art. 100 ust. 1 Pzp. 6) Zamawiający w opisie przedmiotu zamówienia nie określił wymagań dotyczących wydajności lub funkcjonalności, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 1 Pzp. 7) Zamawiający nie żąda od Wykonawcy etykiety oraz nie wskazuje mających zastosowanie wymagań określonej etykiety, o których mowa w art. 104 Pzp. 8) Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp, tj. mających status zakładu pracy chronionej, spółdzielnie socjalne oraz innych wykonawców, których głównym celem lub głównym celem działalności ich wyodrębnionych organizacyjnie jednostek, które będą realizowały zamówienie, jest społeczna i zawodowa integracja osób społecznie marginalizowanych. 9) Pełny opis przedmiotu zamówienia opublikowany na stronie internetowej prowadzonego postępowania pod adresem: https://umsiemianowice.logintrade.net/zapytania_email,207288,c81d6658c7b78192ae1a46ca8d98500e.html