See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie robót górniczych i usług w kopalni Lubelski Węgiel „Bogdanka” S.A., w wyrobiskach p/z w polu Bogdanka, Nadrybie i Stefanów – zgodnie z postanowieniami SWZ.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie robót górniczych i usług w kopalni Lubelski Węgiel „Bogdanka” S.A., w wyrobiskach p/z w polu Bogdanka, Nadrybie i Stefanów – zgodnie z postanowieniami SWZ z podziałem na zadania.
Interne Kennung: 5351/HZW/PKO/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, prowadzone będzie w trybie przetargu nieograniczonego, o którym mowa w art. 376 ust. 1 pkt 1) ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j.: Dz. U. z 2023 r. poz. 1605 z późn. zm.) dalej zwanej „ustawą Pzp” lub „ustawą”, o wartości powyżej progów unijnych w rozumieniu art. 3 ustawy Pzp
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71330000 Verschiedene von Ingenieuren erbrachte Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Zadanie nr 1 - wykonywanie Robót w dni robocze (poniedziałek-piątek) w oddziałach G-1 i G-3
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie robót górniczych i usług w kopalni Lubelski Węgiel „Bogdanka” S.A., w wyrobiskach p/z w polu Bogdanka, Nadrybie i Stefanów.
Interne Kennung: 5351/HZW/PKO/2025 Zadanie nr 1
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 2 - wykonywanie Robót w dni robocze (poniedziałek-piątek) w oddziałach GRP-1 i GRP-3,
Interne Kennung: 5351/HZW/PKO/2025 Zadanie nr 2
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 3 - wykonywanie Robót w dni robocze (poniedziałek-piątek) w polu Stefanów.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie robót górniczych i usług w kopalni Lubelski Węgiel „Bogdanka” S.A., w wyrobiskach p/z w polu Bogdanka, Nadrybie i Stefanów.
Interne Kennung: 5351/HZW/PKO/2025 Zadanie nr 3
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 4 - wykonywanie Robót w dni robocze (poniedziałek-piątek) w oddziale GPD-1.
Interne Kennung: 5351/HZW/PKO/2025 Zadanie nr 4
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 5 - wykonywanie Robót w dni robocze (poniedziałek-piątek) w oddziale GPD-2, GRP-4.
Interne Kennung: 5351/HZW/PKO/2025 Zadanie nr 5