2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa zabezpieczenia pacjenta w kamizelkę defibrylującą
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa zabezpieczenia pacjenta w kamizelkę defibrylującą szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 i nr 6 do niniejszego SWZ. Usługa zabezpieczenia pacjenta kamizelką defibrylującą w zakresie ochrony przed Nagłym Zgonem Sercowym (NZS), w której skład wchodzi udostępnienie pacjentowi pełnego zestawu urządzeń wraz z możliwością dostępu do wybranych danych w systemie monitorującym dla lekarza prowadzącego
Interne Kennung: 113/EZP/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: pilna potrzeba
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121200 Dienstleistungen von Fachärzten
5. Los
Los: LOT-0001