768653-2025 - Ergebnis
Tschechien – Dienstleistungen in Verbindung mit Software – Software pro výpočet dávek ozáření
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSoftware pro výpočet dávek ozáření
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je poskytování softwarového řešení/licence pro evidenci a výpočet dávek ozáření pacientů, určeného na radiologická pracoviště Nemocnice Jihlava. Licenční období je předpokládáno na minimálně 60 měsíců (udržitelnost dotačního projektu). Součástí předmětu plnění je také vzdálená SW podpora, průběžné aktualizace, instalace a zaškolení obsluhy v místě plnění.
Interne KennungP-2025-6
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software
5. Los
LosLOT-0001