2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup energii cieplnej obejmujący dystrybucję i zakup energii cieplnej dla szkół i placówek oświatowych w Dzielnicy Włochy m. st. Warszawy na rok 2026-2027
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup energii cieplnej obejmujący dystrybucję i zakup energii cieplnej dla szkół i placówek oświatowych w dzielnicy Włochy m. st. Warszawy – (7 placówek). Szacunkowe zapotrzebowanie na energię cieplną w okresie 24 miesięcy wynosi 13379 GJ
Interne Kennung: DBFO/ZP/03/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup energii cieplnej obejmujący dystrybucję i zakup energii cieplnej dla szkół i placówek oświatowych w dzielnicy Włochy m. st. Warszawy – (7 placówek). Szacunkowe zapotrzebowanie na energię cieplną wynosi w okresie 24 miesięcy 13379 GJ.