2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup „Układu trójfazowego obciążenia z regulacją RLC wraz z układem pomiaru napięcia i prądu oraz oprogramowaniem do symulacji pracy sieci E-E w warunkach statycznych i dynamicznych oraz jednostek wytwórczych”
Beschreibung: Zakup „Układu trójfazowego obciążenia z regulacją RLC wraz z układem pomiaru napięcia i prądu oraz oprogramowaniem do symulacji pracy sieci E-E w warunkach statycznych i dynamicznych oraz jednostek wytwórczych” w ramach inwestycji związanej z działalnością naukową pod nazwą „Badania zjawisk statycznych oraz dynamicznych w sieci elektroenergetycznej współpracującej z rozproszonymi źródłami wytwórczymi”
Interne Kennung: ZP-172/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38400000 Instrumente zum Prüfen von physikalischen Eigenschaften
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38540000 Maschinen und Geräte zum Prüfen und Messen, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45315000 Heizungs- und sonstige Elektroinstallationen in Gebäuden, 48460000 Softwarepaket für Analyse-, Wissenschafts-, Mathematik- oder Prognosezwecke
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38540000 Maschinen und Geräte zum Prüfen und Messen