2. Verfahren
Verfahren
Titel: Digitalizacja wybranych zbiorów Biblioteki Elbląskiej im. C. Norwida (PL-Ep) w ramach projektu "Polska kultura muzyczna w perspektywie europejskiej - źródła i konteksty", której zostanie poddana kolekcja rzadkich druków muzycznych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia digitalizacja wybranych zbiorów Biblioteki Elbląskiej im. C. Norwida (PL-Ep) w ramach projektu „Polska kultura muzyczna w perspektywie europejskiej – źródła i konteksty”, której zostanie poddana kolekcja rzadkich druków muzycznych w ilości 46.544 stron (wartość szacunkowa). Są wśród nich współoprawne pozycje, spajające w zabytkowych oprawach (nierzadko niełatwych do pełnego otwarcia). Zbiory przechowywane w różnego rodzaju teczkach i poszytach. Rozmiar materiałów po rozłożeniu może przekraczać format A2. Druki muzyczne pochodzą z okresu od XVIII do XX wieku. Digitalizację należy przeprowadzić z zachowaniem zasad właściwych dla tego typu materiału. Digitalizacja będzie się odbywać w miejscu wyznaczonym przez Zamawiającego; nie ma możliwości wywiezienia materiałów z siedziby właściciela. Usługa digitalizacji dotyczy 995 obiektów druków muzycznych o łącznej, szacunkowej ilości 46.544 stron. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. 3. Zamówienie zostanie zrealizowane w ramach projektu pn. „Polska kultura muzyczna w perspektywie europejskiej– źródła i konteksty”, finansowanego ze środków europejskich w ramach programu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027, umowa o dofinansowanie FERC.02.03-IP.01-0003/25-00. 4. Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia na podstawie art. 257 ustawy Pzp jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostaną mu przyznane.
Interne Kennung: ZP.25.60.2025.1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79999100 Scanning
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71354100 Digitalisierte Kartenerstellung
5. Los
Los: LOT-0001