See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankondiging vrijwillige Transparantie vooraf- aanschaf financieel systeem Gemeente Vaals
Beschreibung: De gemeente Vaals wil met deze aankondiging de markt informeren over haar voornemen om een overeenkomst met PinkRoccade aan te gaan voor de duur van 10 jaar met optionele verlengingsmogelijkheden. Voor de duur van 10 jaar met een geraamde waarde van € 1.000.000,00
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Vrijwillige Transparantie vooraf- aanschaf financieel systeem Gemeente Vaals
Interne Kennung: 1