2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gemeente Harderwijk ervaren Medewerker Burgerzaken
Beschreibung: Wij zijn op zoek naar een ervaren medewerker burgerzaken die volledig inzetbaar kan zijn op de taken voor team burgerzaken, burgerlijke stand, verwerking van verhuizingen en intake van immigratie, briefadres e.d.. De kandidaat is direct inzetbaar als allround medewerker in de backoffice binnen ons team en weet wat te doen op het vakgebied. De allround medewerker draait ook mee bij de baliediensten voor reisdocumenten en aangiften burgerlijke stand en aangifte van (complex) verhuisaangifte of briefadres intake. Noot: bij het werk van onze all round medewerker is uitgezonderd het werk van de brp-specialist en adresonderzoeken (elders belegd in de organisatie). Opleiding en ervaring op deze onderdelen dragen wel bij aan de kwaliteit van het werk. Deze opdracht wordt ingevuld via een detavast-constructie met een initiële detacheringsperiode 9 maanden, waarna de kandidaat bij goed functioneren en match in dienst kan treden bij de Gemeente Harderwijk. Gedurende de contractperiode volgt de kandidaat aanvullende modules en opfris daarvan op NLQF-niveau van de NVVB-diplomalijn met focus op specialisatie op burgerlijke stand en identiteitsdocumenten. Dit is een vereiste voor eventueel in dienst treden bij de Gemeente Harderwijk. De focus ligt op een bijdrage in het vakgebied op hoog niveau met minimaal een specialisatie in de diplomalijn certificaten om na één jaar breed inzetbaar te zijn op het vakgebied.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Dynamisch aankoopsysteem
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000