2. Verfahren
Verfahren
Titel: LEVERING VAN WATERDISPENSERS – 2 PERCELEN
Beschreibung: Perceel 1: Huur van waterdispensers (zowel bidons als systemen die worden aangesloten op de waterleiding) + onderhoud (full service). + verplichte optie: aanbieden van de mogelijkheid tot aankoop van beide soorten waterdispensers. Perceel 2: Huur van waterdispensers die worden aangesloten op de waterleiding + onderhoud (full service).
Interne Kennung: AZO 2025 - Waterdispensers bis
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15980000 Alkoholfreie Getränke
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: AZO 2025 - Waterdispensers bis - 1
Beschreibung: Huur van waterdispensers (zowel bidons als systemen die worden aangesloten op de waterleiding) + onderhoud (full service). + verplichte optie: aanbieden van de mogelijkheid tot aankoop van beide soorten waterdispensers.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: AZO 2025 - Waterdispensers bis - 2
Beschreibung: Huur van waterdispensers die worden aangesloten op de waterleiding + onderhoud (full service).
Interne Kennung: 2