76890-2026 - Wettbewerb
Polen – Reinigungsdienste – Świadczenie usług w zakresie utrzymania czystości w budynku Sądu Apelacyjnego w Krakowie oraz na terenach przyległych do budynku
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług w zakresie utrzymania czystości w budynku Sądu Apelacyjnego w Krakowie oraz na terenach przyległych do budynku
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie utrzymania czystości w budynku Sądu Apelacyjnego w Krakowie oraz na terenach przyległych do budynku, w podziale na następujące części zamówienia: Część 1 - Sprzątanie budynku Sądu Apelacyjnego w Krakowie oraz terenów przyległych do budynku w okresie 24 miesięcy – od dnia 01 kwietnia 2026 r. do dnia 31 marca 2028 r. I. Sprzątanie budynku (z wyłączeniem parkingu podziemnego) Powierzchnia budynku wynosi: 6556,31m2 II. Sprzątanie parkingu podziemnego Powierzchnia parkingu podziemnego wynosi 3 629,71 m2 III. Sprzątanie terenów przyległych do budynku Powierzchnia terenu przyległego wynosi ~5 600 m2 Część 2 - Mycie okien oraz powierzchni szklanych wraz z myciem i czyszczeniem żaluzji i rolet w budynku Sądu Apelacyjnego w Krakowie (2 razy w 2026 roku – w miesiącach 01.04.2026 – 31.05.2026 oraz 01.10.2026 – 30.11.2026 oraz 2 razy w 2027 roku – w miesiącach 01.04.2027 – 31.05.2027 oraz 01.10.2027 – 30.11.2027 – w terminach uzgodnionych z Zamawiającym) oraz myciem i czyszczeniem lamp wolnostojących na terenie przyległym do budynku (1 raz w 2026 roku oraz 1 raz w 2027 roku – w miesiącach kwiecień/maj lub październik/listopad). Usługa mycia obejmuje: • obustronne mycie okien i fasad szklanych, w tym: mycie i doczyszczanie powierzchni szklanych, ram okiennych, ościeżnic oraz aluminiowych wnęk zewnętrznych i parapetów, • obustronne mycie przeszklenia dachowego oraz świetlików, • mycie zewnętrznych powierzchni szklanych szybu windowego, • obustronne mycie szklanych balustrad zewnętrznych, • mycie i czyszczenie żaluzji w elewacji budynku, • mycie i czyszczenie wewnętrznych żaluzji oraz rolet • mycie i czyszczenie lamp wolnostojących na terenie zewnętrznym Zestawienie czyszczonych powierzchni i lamp • powierzchnia jednostronna okien – 1505,00 m2 • powierzchnia jednostronna fasady szklanej budynku (wysokiej) – 745,00 m2 • powierzchnia jednostronna fasady szklanej budynku (niskiej) – 353,00 m2 • powierzchnia jednostronna części przeszklonej szybu windowego – 30,00 m2 • powierzchnia jednostronna szklanych balustrad zewnętrznych – 149,00 m2 • powierzchnia żaluzji zewnętrznych – 17,50 m2 • powierzchnia wewnętrznych żaluzji i rolet – 1136,00 m2 • ilość lamp wolnostojących na terenie zewnętrznym – 16 szt.
Vorherige Bekanntmachung766204-2025
Interne KennungZP.261.2.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensArt. 138 ust. 2 Pzp - Zostało opublikowane wstępne ogłoszenie informacyjne
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung, 90919200 Büroreinigung, 90919100 Reinigung von Büroausstattung, 90914000 Parkplatzreinigung, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste, 90911300 Fensterreinigung
5. Los
LosLOT-0001
TitelSprzątanie budynku Sądu Apelacyjnego w Krakowie oraz terenów przyległych do budynku
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia w ramach Części 1 jest świadczenie usług sprzątania budynku Sądu Apelacyjnego w Krakowie oraz terenów przyległych do budynku w okresie 24 miesięcy – od dnia 01 kwietnia 2026 r. do dnia 31 marca 2028 r. w zakresie: I. Sprzątania budynku (z wyłączeniem parkingu podziemnego) Powierzchnia budynku wynosi: 6556,31m2 II. Sprzątania parkingu podziemnego Powierzchnia parkingu podziemnego wynosi 3 629,71 m2 III. Sprzątania terenów przyległych do budynku Powierzchnia terenu przyległego wynosi ~5 600 m2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung, 90919200 Büroreinigung, 90919100 Reinigung von Büroausstattung, 90914000 Parkplatzreinigung, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
LosLOT-0002
TitelMycie okien oraz powierzchni szklanych wraz z myciem i czyszczeniem żaluzji i rolet w budynku Sądu Apelacyjnego w Krakowie oraz myciem i czyszczeniem lamp wolnostojących na terenie przyległym do budynku.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia w ramach Części nr 2 jest mycie okien oraz powierzchni szklanych wraz z myciem i czyszczeniem żaluzji i rolet w budynku Sądu Apelacyjnego w Krakowie (2 razy w 2026 roku – w miesiącach 01.04.2026 – 31.05.2026 oraz 01.10.2026 – 30.11.2026 oraz 2 razy w 2027 roku – w miesiącach 01.04.2027 – 31.05.2027 oraz 01.10.2027 – 30.11.2027 – w terminach uzgodnionych z Zamawiającym) oraz myciem i czyszczeniem lamp wolnostojących na terenie przyległym do budynku (1 raz w 2026 roku oraz 1 raz w 2027 roku – w miesiącach kwiecień/maj lub październik/listopad), w zakresie: Usługa mycia obejmuje: • obustronne mycie okien i fasad szklanych, w tym: mycie i doczyszczanie powierzchni szklanych, ram okiennych, ościeżnic oraz aluminiowych wnęk zewnętrznych i parapetów, • obustronne mycie przeszklenia dachowego oraz świetlików, • mycie zewnętrznych powierzchni szklanych szybu windowego, • obustronne mycie szklanych balustrad zewnętrznych, • mycie i czyszczenie żaluzji w elewacji budynku, • mycie i czyszczenie wewnętrznych żaluzji oraz rolet • mycie i czyszczenie lamp wolnostojących na terenie zewnętrznym Zestawienie czyszczonych powierzchni i lamp • powierzchnia jednostronna okien – 1505,00 m2 • powierzchnia jednostronna fasady szklanej budynku (wysokiej) – 745,00 m2 • powierzchnia jednostronna fasady szklanej budynku (niskiej) – 353,00 m2 • powierzchnia jednostronna części przeszklonej szybu windowego – 30,00 m2 • powierzchnia jednostronna szklanych balustrad zewnętrznych – 149,00 m2 • powierzchnia żaluzji zewnętrznych – 17,50 m2 • powierzchnia wewnętrznych żaluzji i rolet – 1136,00 m2 • ilość lamp wolnostojących na terenie zewnętrznym – 16 szt.
Haupteinstufung (cpv): 90911300 Fensterreinigung