2. Verfahren
Verfahren
Titel: ERDFIII_MALS detektor pro kapalinovou chromatografii
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka přístroje. Průtokový detektor víceúhlového rozptylu světla (MALS) kombinovaný s viskozimetrem a refraktometrem pro charakterizaci proteinů a polymerů pomocí gelové permeační chromatografie, včetně dedikovaného software pro sledování měřených fyzikálních veličin a výpočet molekulové hmotnosti a velikosti analytu.
Interne Kennung: VZ/25/552
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38432000 Analysegeräte
5. Los
Los: LOT-0001