2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gemeente Harderwijk Junior medewerker Burgerzaken
Beschreibung: Wij zijn op zoek naar een junior medewerker burgerzaken die uiteindelijk volledig inzetbaar kan zijn op de taken voor team burgerzaken, burgerlijke stand, verwerking van verhuizingen en intake van immigratie, briefadres e.d.. De kandidaat zal starten aan de balie en zal zich gedurende de contract periode ontwikkelen tot een allround medewerker burgerzaken. Uitgesloten van het werk van een medewerker burgerzaken binnen de gemeente Harderwijk is het werk van de brp-specialist en adresonderzoeken (elders belegd in de organisatie). Opleiding/certificaten hiervoor zijn wel van toegevoegde waarde op het werk. Deze opdracht wordt ingevuld via een detavast-constructie met een initiële detacheringsperiode 9 maanden, waarna de kandidaat bij goed functioneren en een match binnen het team, in dienst kan treden bij de Gemeente Harderwijk. De kandidaat start met de uitvoering van taken aan de balie en zal gedurende de contractperiode diverse opleidingen volgen op NLQF-niveau van de NVVB-diplomalijn. Dit is een vereiste voor de overname. De focus ligt op het behalen van de benodigde certificaten om na één jaar breed inzetbaar te zijn op het vakgebied. Bij voldoende aanbod, heeft de aanbestedende dienst de mogelijkheid om 2 kandidaten op deze DAS in te huren.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Dynamisch aankoopsysteem
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000