768989-2025 - Wettbewerb
Polen – Elektrizität – Dostawa, zakup oraz dystrybucja energii elektrycznej na okres 12 m-cy do Obiektów SP ZOZ MSWiA Poznań/ Zielona Góra/ Bydgoszcz
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa, zakup oraz dystrybucja energii elektrycznej na okres 12 m-cy do Obiektów SP ZOZ MSWiA Poznań/ Zielona Góra/ Bydgoszcz
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej od 1.01.2026 - 31.12.2026 r. dla zamawiającego/podmiotów do punktów poboru energii elektrycznej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym nazwy i lokalizacje obiektów, prognozowane zapotrzebowanie na energię elektryczną w okresie obowiązywania umowy, rodzaje taryf, moc umowną, miejsce dostarczania oraz niezbędne dane do zawarcia umowy zawiera załącznik nr 8. 2. Wskazane w załączniku nr 8 wartości są wartościami szacunkowymi, co nie odzwierciedla realnego bądź deklarowanego wykorzystania energii elektrycznej w czasie trwania umowy i w żadnym razie nie może być podstawą jakichkolwiek roszczeń ze strony wykonawcy. 3. Rzeczywiste rozliczenia odbywać się będą na podstawie bieżących wskazań układów pomiarowo-rozliczeniowych za dostawę energii elektrycznej zgodnie z ofertą wykonawcy i odbywać się będą na podstawie opłat wynikających z taryfy dla usług dystrybucji energii właściwego operatora systemu dystrybucyjnego.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65310000 Stromversorgung
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenW sytuacji zrealizowania przez Zamawiającego/ Podmiot całości dostaw w ramach zamówienia podstawowego przed upływem terminu wskazanego w treści Umowy, Zamawiający /Podmiot uprawniony jest do zwiększenia wolumenu umowy w zakresie nie przekraczającym 15% wartości zamówienia podstawowego. Zamawiający / Podmiot zastrzega, że ceny w ramach zamówienia objętego prawem opcji nie mogą być wyższe niż ceny zamówienia podstawowego.