2. Verfahren
Verfahren
Titel: EW Niedzica – Remont średni Hz-1 i Hz-2 – część mechaniczna i elektryczna wraz z modernizacją aparatów kierowniczych
Beschreibung: Przedmiotem postępowania i zamówienia było wyłonienie Wykonawcy w zakresie prac remontowych hydrozespołów – część mechaniczna i elektryczna wraz z modernizacją aparatów kierowniczych.
Vorherige Bekanntmachung: 395488-2024
Interne Kennung: UU-271-14/24
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50532300 Reparatur und Wartung von Generatoren
5. Los
Los: LOT-0001