2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ładowarka teleskopowa z zestawem osprzętu i szkoleniem operatorów
Beschreibung: Dostawa 1 szt. ładowarki teleskopowej z zestawem osprzętu i szkoleniem 35 operatorów
Vorherige Bekanntmachung: 760574-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Art. 138. Ustawy Prawo Zamówień Publicznych (Dz. U. 2019 poz. 2019) Z uwagi na pozyskane środki z ustawy o ochronie ludności i obronie cywilnej (Dz. U. 2024 poz. 1907) i konieczność wydatkowania ich do końca bieżącego roku.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 1 Stück