See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van kazernekledij voor brandweerlieden van brandweerzone Rivierenland
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het leveren van kazernekledij voor brandweerlieden van brandweerzone Rivierenland
Interne Kennung: PPP124-91/5054/2025/091
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35811100 Feuerwehruniformen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Polo korte mouw
Beschreibung: Polo korte mouw
Interne Kennung: 2025/091_1
Los: LOT-0002
Titel: T-shirt korte mouw
Beschreibung: T-shirt korte mouw
Interne Kennung: 2025/091_2
Los: LOT-0003
Titel: Polo lange mouw
Beschreibung: Polo lange mouw
Interne Kennung: 2025/091_3
Los: LOT-0004
Titel: T-shirt lange mouw
Beschreibung: T-shirt lange mouw
Interne Kennung: 2025/091_4
Los: LOT-0005
Titel: Sweater met rits
Beschreibung: Sweater met rits
Interne Kennung: 2025/091_5
Los: LOT-0006
Titel: Naam- en graadaanduiding
Beschreibung: Naam- en graadaanduiding
Interne Kennung: 2025/091_6
769070-2025 - Resultaat
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: PPP124-91/5054/2025/091
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 35811100 Brandweeruniformen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Polo korte mouw
Beschrijving: Polo korte mouw
Interne identificatiecode: 2025/091_1
Perceel: LOT-0002
Titel: T-shirt korte mouw
Beschrijving: T-shirt korte mouw
Interne identificatiecode: 2025/091_2
Perceel: LOT-0003
Titel: Polo lange mouw
Beschrijving: Polo lange mouw
Interne identificatiecode: 2025/091_3
Perceel: LOT-0004
Titel: T-shirt lange mouw
Beschrijving: T-shirt lange mouw
Interne identificatiecode: 2025/091_4
Perceel: LOT-0005
Titel: Sweater met rits
Beschrijving: Sweater met rits
Interne identificatiecode: 2025/091_5
Perceel: LOT-0006
Titel: Naam- en graadaanduiding
Beschrijving: Naam- en graadaanduiding
Interne identificatiecode: 2025/091_6