See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Decortechniek
Beschreibung: Voor de realisatie van een nieuw decor zijn wij op zoek naar een leverancier die schermaansturing voor LED-schermen kan leveren inclusief support. Optioneel in deze opdracht is aanvullende techniek voor AR en XR.
Vorherige Bekanntmachung: 144417-2021
Interne Kennung: 387388
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: DAS
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92200000 Dienstleistungen in Verbindung mit Rundfunk- und Fernsehprogrammen
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Een eventueel aanvullende Opdracht voor AR en XR is een optie.