See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Bierawa grudzień 2025 r. – styczeń 2026 r.
Beschreibung: Zamówienie obejmuje, w szczególności: - odbiór zmieszanych odpadów komunalnych bezpośrednio z terenów nieruchomości zamieszkałych Gminy Bierawa, - odbiór selektywnych odpadów komunalnych bezpośrednio z terenów nieruchomości zamieszkałych Gminy Bierawa, - odbiór odpadów biodegradowalnych i popiołu z palenisk domowych bezpośrednio z terenów nieruchomości zamieszkałych Gminy Bierawa, - zapewnienie mieszkańcom gminy pojemników (zabudowa wielorodzinna) i worków do zbierania odpadów w sposób selektywny zgodnie z obowiązującym Regulaminem utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Bierawa, uchwałą w sprawie określenia sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów oraz z szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: IRZP.271.15.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90511300 Müllsammlung
5. Los
Los: LOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 90511300 Müllsammlung