See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi ubezpieczenia dla potrzeb UWR - część I. Ubezpieczenia mienia i oc, cześć II - ubezpieczenie komunikacyjne
Beschreibung: Usługi ubezpieczenia dla potrzeb Uniwersytetu Wrocławskiego: Część I. Ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności cywilnej Część II. Ubezpieczenie komunikacyjne
Vorherige Bekanntmachung: 607196-2025
Interne Kennung: BZP.2711.47.2025.AP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część 1 - Ubezpieczenia mienia i odpowiedzialności cywilnej
Beschreibung: Część I. Ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności cywilnej, obejmujące: a) ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk (ryzyka nienazwane); b) ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej;
Interne Kennung: BZP.2711.47.2025.AP - część 1
Los: LOT-0002
Titel: część 2 Ubezpieczenie komunikacyjne
Beschreibung: Cześć II. Ubezpieczenie komunikacyjne, obejmujące: a) obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych; b) ubezpieczenie Auto-Casco; c) ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażerów; d) ubezpieczenie Assistance.
Interne Kennung: BZP.2711.47.2025.AP - część 2