2. Verfahren
Verfahren
Titel: (2026-2028)ODBIÓR, TRANSPORT I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH Z TERENU GMINY NIECHLÓW Z NIERUCHOMOŚCI ZAMIESZKAŁYCH I NIEZAMIESZKAŁYCH ORAZ Z PSZOK NA OKRES 24 MSC. OD DNIA 01.03.2026 R. DO DNIA 29.02.2028 R.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Niechlów od dnia 1 marca 2026 roku do dnia 29 lutego 2028 roku. Zakres zamówienia obejmuje: 1) odbieranie stałych odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych na terenie Gminy Niechlów oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK), 2) zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych na terenie Gminy Niechlów oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK), 3) dostarczanie właścicielom nieruchomości w ramach przedmiotu zamówienia worków do zbiórki odpadów w odpowiednim kolorze, zgodnie z obowiązującymi przepisami, 4) sporządzenie i dystrybucja wśród właścicieli nieruchomości haromonogramu wywozu odpadów. 2. Odbieranie, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych, powstałych i zbieranych z nieruchomości w wyszczególnionych miejscowościach: Niechlów, Bartodzieje, Bełcz Wielki, Bogucin, Głobice, Karów, Lipowiec, Łękanów, Masełkowice, Miechów, Naratów, Siciny, Świerczów, Szaszorowice, Tarpno, Wioska, Wągroda, Wronów, Wroniniec, Żabin, Żuchlów, Klimontów. Odbiór dotyczy wszystkich nieruchomości z ww. miejscowości, na których zamieszkują mieszkańcy i nieruchomości niezamieszkałych, położonych w granicach administracyjnych Gminy Niechlów,
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Nie dotyczy
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ODBIÓR, TRANSPORT I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH Z TERENU GMINY NIECHLÓW Z NIERUCHOMOŚCI ZAMIESZKAŁYCH I NIEZAMIESZKAŁYCH ORAZ Z PUNKTU SELEKTYWNEJ ZBIÓRKI ODPADÓW KOMUNALNYCH NA OKRES 24 MSC. OD DNIA 01.03.2026 R. DO DNIA 29.02.2028 R.
Interne Kennung: RRIOŚ.271.35.2025.AM