2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka automatické linky pro recyklaci fotovoltaických panelů
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka provozu automatické technologické linky pro mechanickou recyklaci fotovoltaických panelů, včetně dopravy, instalace, zprovoznění a zaškolení obsluhy. Bližší podmínky dodávky a její technické parametry jsou v technické specifikaci tvořící část C. zadávací dokumentace a v návrhu smlouvy, který tvoří část D. zadávací dokumentace. Dodavatel musí dodat celé plnění. Dílčí plnění se nepřipouští
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42914000 Recyclingvorrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka provozu automatické technologické linky pro mechanickou recyklaci fotovoltaických panelů, včetně dopravy, instalace, zprovoznění a zaškolení obsluhy. Bližší podmínky dodávky a její technické parametry jsou v technické specifikaci tvořící část C. zadávací dokumentace a v návrhu smlouvy, který tvoří část D. zadávací dokumentace. Dodavatel musí dodat celé plnění. Dílčí plnění se nepřipouští.
Interne Kennung: SMC_recyklační linka
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje prodloužení termínu plnění v případě závažných okolností, jakými jsou zejména havárie, živelná katastrofa, objektivní nedostatek materiálu na trhu nebo jiná mimořádná situace, která objektivně znemožňuje dodavateli plnit v termínu. Za jinou mimořádnou situaci se považuje situace, která vybranému dodavateli brání v plnění jeho povinností při realizaci zakázky, která vznikla nezávisle na jeho vůli, kterou zadavatel nezavinil a kterou nemohl s vynaložením veškerého rozumně očekávatelného úsilí ovlivnit. Případné využití změny závazku nesmí měnit celkovou povahu veřejné zakázky a musí přímo souviset s předmětem plnění veřejné zakázky. Dodavatel musí předem odůvodnit, že objektivní překážka brání plnění smlouvy, dále prokazatelně doložit okamžik vzniku překážky a její předpokládané trvání. Dodací lhůta může být prodloužena až o celou dobu trvání překážky.