2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie dokumentacji budowlano-projektowej budowy ośrodka czasowego przetrzymywania zwierząt Centralnego Azylu dla Zwierząt.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Opracowane dokumentacji budowlano-projektowej budowy ośrodka czasowego przetrzymywania zwierząt Centralnego Azylu dla Zwierząt. 6.1. Przedmiotem zamówienia jest: 1. w zakresie zamówienia podstawowego: 1) opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowej (dalej jako Dokumentacja) obejmującej m.in.: a) Koncepcję projektową wielobranżową b) Projekt budowlany - Projekt zagospodarowania terenu, - Projekt architektoniczno-budowlany, - Projekty techniczne branż, c) Projekty wykonawcze wielobranżowe, d) Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych, e) Przedmiary robót budowlanych f) Kosztorysy inwestorskie, 2) prowadzenie nadzoru autorskiego nad realizacją robót budowlanych w oparciu o przedmiotową dokumentację; 2. w zakresie zamówienia objętego opcją: wykonanie modelu 3D BIM – na zasadach wskazanych w OPZ. Szczegółowo przedmiot zamówienia określono w Tomie II SWZ-PPU oraz Tomie III SWZ-OPZ.
Vorherige Bekanntmachung: 575292-2025
Interne Kennung: PN/6/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: art. 132 ust 2 ustawy pzp
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71220000 Architekturentwurf, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Opracowanie dokumentacji budowlano-projektowej budowy ośrodka czasowego przetrzymywania zwierząt Centralnego Azylu dla Zwierząt
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Opracowanie dokumentacji budowlano-projektowej budowy ośrodka czasowego przetrzymywania zwierząt Centralnego Azylu dla Zwierząt. 6.1. Przedmiotem zamówienia jest: 1. w zakresie zamówienia podstawowego: 1) opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowej (dalej jako Dokumentacja) obejmującej m.in.: a) Koncepcję projektową wielobranżową b) Projekt budowlany - Projekt zagospodarowania terenu, - Projekt architektoniczno-budowlany, - Projekty techniczne branż, c) Projekty wykonawcze wielobranżowe, d) Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych, e) Przedmiary robót budowlanych f) Kosztorysy inwestorskie, 2) prowadzenie nadzoru autorskiego nad realizacją robót budowlanych w oparciu o przedmiotową dokumentację; 2. w zakresie zamówienia objętego opcją: wykonanie modelu 3D BIM – na zasadach wskazanych w OPZ. Szczegółowo przedmiot zamówienia określono w Tomie II SWZ-PPU oraz Tomie III SWZ-OPZ
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Przedmiotem zamówienia w zakresie zamówienia objętego opcją: wykonanie modelu 3D BIM – na zasadach wskazanych w OPZ.7.2.Termin wykonania zamówienia objętego opcją wynosi do 20 miesięcy od dnia zawarcia Umowy. Szczegółowo przedmiot zamówienia określono W Tomie II SWZ-PPU oraz Tomie III SWZ -OPZ.