See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Usługa oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Tuchów”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług na infrastrukturze oświetleniowej w sposób zapewniający sprawność techniczną zgodnie z aktualnym poziomem wiedzy technicznej, należytą starannością oraz aktualnie obowiązującymi przepisami prawa, w zakresie wynikającym z Załącznika nr 1 do zaproszenia do negocjacji. Wykonawca zobowiązuje się do świadczenia na rzecz Zamawiającego usługi, polegającej na: prowadzeniu obsługi urządzeń oświetleniowych w sposób zapewniający sprawność techniczną zgodnie z aktualnym poziomem wiedzy technicznej i obowiązującymi przepisami prawa oraz w zakresie wynikającym z Załącznika nr 1 do zaproszenia do negocjacji, świadczeniu usługi oświetlenia ulicznego umożliwiającej zmniejszenie zużycia energii elektrycznej o co najmniej 50% w skali roku w stosunku do zużycia energii z 2024 roku. W przypadku wystąpienia opłat za energię bierną, Wykonawca na własny koszt wykona stosowne prace w celu zlikwidowania występujących opłat w terminie do 2 miesięcy od stwierdzenia faktu wystąpienia opłat za energię bierną, Weryfikacja zmniejszenia zużycia energii elektrycznej następować będzie corocznie, w I kwartale, począwszy od 2027 r., przez Wykonawcę na podstawie udostępnionych danych przez Zamawiającego. całodobowej ciągłej obsłudze za pośrednictwem właściwych komórek organizacyjnych umożliwiającej zgłaszanie reklamacji i informacji o nieprawidłowym działaniu infrastruktury oświetleniowej przez 7 dni tygodnia i 24 godziny na dobę, bezzwłocznym podejmowaniu działań interwencyjnych (zabezpieczających) w sytuacjach wyjątkowych, takich jak: kolizja drogowa w wyniku której uszkodzeniu uległa infrastruktura oświetleniowa, stan infrastruktury oświetleniowej stwarzający zagrożenie dla otoczenia, niesprawność fragmentów infrastruktury oświetleniowej stanowiących obszar zasilania stacji transformatorowej SN/nN, usuwaniu zgłoszonych usterek i niesprawności pojedynczych punktów świetlnych w czasie od stwierdzenia przez Wykonawcę lub skutecznego zgłoszenia przez Zamawiającego, liczonym w sposób następujący: 72 godziny w dni powszednie tj. od poniedziałku do piątku z wyłączeniem świąt, 96 godzin liczonych od początku pierwszego dnia powszedniego po dniu ustawowo wolnym od pracy w przypadkach, gdy zgłoszenie nastąpiło w dniu poprzedzającym dzień wolny lub w dniu wolnym, Przez skuteczne zawiadomienie o niesprawności punktu świetlnego strony rozumieć będą: zawiadomienie telefoniczne: całodobowy telefon Pogotowia Energetycznego tel. 991, zawiadomienie poprzez formularz przeznaczony do zgłaszania usterek, zamieszczony na stronie internetowej TAURON Dystrybucja S.A., zawiadomienie za pośrednictwem strony internetowej https://oswietlenie.tauron.pl/ usuwaniu na własny koszt, usterek infrastruktury oświetleniowej powstałych wskutek kolizji drogowych oraz działań żywiołów, zawiadomienia Zamawiającego o awariach infrastruktury oświetleniowej, których usunięcie w terminach określonych w pkt 6 jest niemożliwe z przyczyn niezależnych od Wykonawcy, wykonawca zobowiązany jest do niezwłocznego poinformowania drogą mailową Zamawiającego o usunięciu zgłoszonych usterek i niesprawności. Aktualną liczbę punktów świetlnych określać będzie Załącznik nr 2 do Załącznika nr 1 do zaproszenia do negocjacji aktualizowany na podstawie zatwierdzonego przez obie strony protokołu z przyłączenia (bądź odłączenia) opraw oświetlenia drogowego – Załącznik nr 2 do Załącznika nr 1 do zaproszenia do negocjacji bez konieczności podpisywania aneksu.
Interne Kennung: ZP–271UE/2/2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50232100 Wartung von Straßenbeleuchtungen
5. Los
Los: LOT-0001