See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utrzymanie nawierzchni dróg, chodników, utrzymanie czystości na drogach powiatowych przebiegających przez Gminę Tuszyn
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest utrzymanie nawierzchni dróg, chodników, drogowych obiektów inżynierskich, urządzeń zabezpieczających ruch i innych urządzeń związanych z drogą na drogach powiatowych przebiegających na terenie Gminy Tuszyn, utrzymanie czystości, porządku oraz prace związane z utrzymaniem zieleni w pasach drogowych dróg powiatowych przebiegających na terenie Gminy Tuszyn, zimowe utrzymanie nawierzchni dróg powiatowych przebiegających na obszarze Gminy Tuszyn.
Interne Kennung: ZP. 2710.25.2024
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90611000 Straßenreinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
5. Los
Los: LOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste