769367-2023 - Wettbewerb
Niederlande – Büromöbel – Raamovereenkomst levering en onderhoud Belcellen
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst levering en onderhoud Belcellen
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is te komen tot het contracteren van de meest geschikte leverancier voor het leveren van belcellen. Binnen de Opdracht valt in ieder geval: • Leveren belcellen conform de eisen en wensen; • Het uitvoeren van (technisch) preventief en correctief onderhoud aan de belcellen, hierbij valt o.a. te denken aan het onderhoud van de ventilatie unit, verlichting, deur(beslag) en meubilair dat in de belcel is aangebracht.
Interne Kennung: T62151
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Europese openbare aanbesteding conform Aw 2012
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 50850000 Reparatur und Wartung von Möbeln
5. Los
Los: LOT-0000
Menge: 61
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Op dit moment wordt er gewerkt aan een huisvestingsvisie. Het kan zijn (voortvloeiend uit deze visie) dat er behoefte ontstaat aan vergaderruimtes die los in de ruimte gezet kunnen worden, evenals een ingerichte stiltewerkplek of ruimtescheiders/ scheidingswanden. De gemeente behoudt zich het recht voor om eventueel aanvullende opdrachten omtrent voornoemde te verlenen aan de winnende inschrijver uit deze aanbesteding, zonder daarbij een nieuwe aanbestedingsprocedure te moeten volgen. De exacte omvang van deze aanvullende opdrachten is vooraf niet in te schatten. Wel dient dit te geschieden binnen de gestelde maximale opdrachtwaarde van de raamovereenkomst. Op deze aanvullende opdrachten zijn uitsluitend de voorwaarden van toepassing uit onderhavige aanbesteding en de bijbehorende overeenkomst. De winnende inschrijver kan geen rechten ontlenen aan het verkrijgen van de aanvullende opdrachten. Door gewijzigde omstandigheden kan de gemeente besluiten de aanvullende opdrachten niet te verlenen of alsnog besluiten een nieuwe aanbestedingsprocedure hiervoor te volgen. De behoefte van dergelijke aanvullende opdrachten zal met de betreffende Opdrachtnemer besproken worden en apart geoffreerd worden.