769371-2025 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen von Arztpraxen – Świadczenie usług medycznych w zakresie całodobowego pobierania krwi i badania osób zatrzymanych przez policjantów na terenie działania KPP w Dębicy oraz KMP w Rzeszowie: ZP/74/2025
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług medycznych w zakresie całodobowego pobierania krwi i badania osób zatrzymanych przez policjantów na terenie działania KPP w Dębicy oraz KMP w Rzeszowie: ZP/74/2025
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług medycznych w zakresie całodobowego pobierania krwi i badania osób zatrzymanych przez policjantów na terenie działania KPP w Dębicy oraz KMP w Rzeszowie. 2. Zamówienie zostało podzielone na 2 części. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych, przy czym jako część zamówienia rozumie się jedno z zadań określonych poniżej, tj.: 1) Część I – obszar działania KPP Dębica 2) Część II – obszar działania KMP Rzeszów. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. 4. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych. 5. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówień uzupełniających.
Interne KennungZP/74/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensUmowy na powyższe usługi obowiązują tylko do 31.12.2025 r.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121000 Dienstleistungen von Arztpraxen
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść I – Świadczenie usług medycznych w zakresie całodobowego pobierania krwi i badania osób zatrzymanych przez policjantów na obszarze działania KPP Dębica
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usług medycznych w zakresie całodobowego pobierania krwi i badania osób zatrzymanych przez policjantów na obszarze działania KPP Dębica
LosLOT-0002
TitelCzęść II – Świadczenie usług medycznych w zakresie całodobowego pobierania krwi i badania osób zatrzymanych przez policjantów na obszarze działania KMP Rzeszów
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usług medycznych w zakresie całodobowego pobierania krwi i badania osób zatrzymanych przez policjantów na obszarze działania KMP Rzeszów