See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utrzymanie i wykonanie remontów urządzeń cieplno-mechanicznych w Enea Elektrownia Połaniec S.A. w okresie 24 miesięcy
Beschreibung: Utrzymanie i wykonanie remontów urządzeń cieplno-mechanicznych w Enea Elektrownia Połaniec S.A. w okresie 24 miesięcy w podziale na pakiety: Pakiet A - Utrzymanie i wykonanie remontów urządzeń cieplno-mechanicznych na obszarze blokowym Pakiet B - Utrzymanie i wykonanie remontów urządzeń cieplno-mechanicznych na obszarze pozablokowym Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SWZ cz. II.
Vorherige Bekanntmachung: 687327-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50531000 Reparatur und Wartung von nichtelektrischen Maschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet A - Utrzymanie i wykonanie remontów urządzeń cieplno-mechanicznych na obszarze blokowym
Beschreibung: Utrzymanie i wykonanie remontów urządzeń cieplno-mechanicznych na obszarze blokowym.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SWZ cz. II.
Interne Kennung: NLP/PZP/20/2025/1
Haupteinstufung (cpv): 50530000 Reparatur und Wartung von Maschinen
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet B - Utrzymanie i wykonanie remontów urządzeń cieplno-mechanicznych na obszarze pozablokowym
Beschreibung: Utrzymanie i wykonanie remontów urządzeń cieplno-mechanicznych na obszarze pozablokowym. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SWZ cz. II.
Interne Kennung: NLP/PZP/20/2025/2