See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa do magazynu Apteki Szpitalnej produktów leczniczych do programów lekowych i produktów leczniczych.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa do magazynu Apteki Szpitalnej produktów leczniczych do programów lekowych realizowanych w jednostce: 1. Leczenie pacjentów ze spastycznością kończyn z użyciem toksyny botulinowej typu A. 2. Profilaktyczne leczenie chorych na migrenę przewlekłą. 3. Leczenie dystonii ogniskowych i połowiczego kurczu twarzy. 4. Leczenie zaburzeń motorycznych w przebiegu zaawansowanej choroby Parkinsona. 5. Leczenie chorych z ciężką postacią astmy. 6. Leczenie terapią bezinterferonową chorych na przewlekłe wirusowe zapalenie wątroby, określonych w Pakiecie od 1 do 11 i dostawa produktów leczniczych określonych w Pakiecie 12-14. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku Nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 32/ZP/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1. Dostawa do magazynu Apteki Szpitalnej produktów leczniczych do programów lekowych.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa do magazynu Apteki Szpitalnej produktów leczniczych do programów lekowych: - Program lekowy B.28 Leczenie dystonii ogniskowych i połowiczego kurczu twarzy. - Program lekowy B.57 Leczenie pacjentów ze spastycznością kończyn z użyciem toksyny botulinowej typu A. - Program lekowy B.133 Profilaktyczne leczenie chorych na migrenę przewlekłą. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku Nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 32/ZP/2025 Pakiet 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2. Dostawa do magazynu Apteki Szpitalnej produktów leczniczych do programów lekowych.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa do magazynu Apteki Szpitalnej produktów leczniczych do programów lekowych: - Program lekowy B.28 Leczenie dystonii ogniskowych i połowiczego kurczu twarzy. - Program lekowy B.57 Leczenie pacjentów ze spastycznością kończyn z użyciem toksyny botulinowej typu A. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku Nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 32/ZP/2025 Pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3. Dostawa do magazynu Apteki Szpitalnej produktów leczniczych do programów lekowych.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa do magazynu Apteki Szpitalnej produktów leczniczych do programów lekowych: - Program lekowy B.71 - Leczenie terapią bezinterferonową chorych na przewlekłe wirusowe zapalenie wątroby typu C. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku Nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 32/ZP/2025 Pakiet 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4. Dostawa do magazynu Apteki Szpitalnej produktów leczniczych do programów lekowych.
Interne Kennung: 32/ZP/2025 Pakiet 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5. Dostawa do magazynu Apteki Szpitalnej produktów leczniczych do programów lekowych.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa do magazynu Apteki Szpitalnej produktów leczniczych do programów lekowych: - Program lekowy B.133 Profilaktyczne leczenie chorych na migrenę przewlekłą. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku Nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 32/ZP/2025 Pakiet 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6. Dostawa do magazynu Apteki Szpitalnej produktów leczniczych do programów lekowych.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa do magazynu Apteki Szpitalnej produktów leczniczych do programów lekowych: - Program lekowy B.44 - Leczenie chorych z ciężką postacią astmy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku Nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 32/ZP/2025 Pakiet 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7. Dostawa do magazynu Apteki Szpitalnej produktów leczniczych do programów lekowych.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa do magazynu Apteki Szpitalnej produktów leczniczych do programów lekowych: - Program lekowy B.90 - Leczenie zaburzeń motorycznych w przebiegu zaawansowanej choroby Parkinsona. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku Nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 32/ZP/2025 Pakiet 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8. Dostawa do magazynu Apteki Szpitalnej produktów leczniczych do programów lekowych.
Interne Kennung: 32/ZP/2025 Pakiet 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9. Dostawa do magazynu Apteki Szpitalnej produktów leczniczych do programów lekowych.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa do magazynu Apteki Szpitalnej produktów leczniczych do programów lekowych: -Program lekowy B.44 - Leczenie chorych z ciężką postacią astmy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku Nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 32/ZP/2025 Pakiet 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 10. Dostawa do magazynu Apteki Szpitalnej produktów leczniczych do programów lekowych.
Interne Kennung: 32/ZP/2025 Pakiet 10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet 11. Dostawa do magazynu Apteki Szpitalnej produktów leczniczych do programów lekowych.
Interne Kennung: 32/ZP/2025 Pakiet 11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet 12. Dostawa do magazynu Apteki Szpitalnej produktów leczniczych.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa do magazynu Apteki Szpitalnej produktów leczniczych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku Nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 32/ZP/2025 Pakiet 12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet 13. Dostawa do magazynu Apteki Szpitalnej produktów leczniczych.
Interne Kennung: 32/ZP/2025 Pakiet 13
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet 14. Dostawa do magazynu Apteki Szpitalnej produktów leczniczych.
Interne Kennung: 32/ZP/2025 Pakiet 14