769518-2023 - Ergebnis
Polen – Erdgas – Chojnicka Grupa Zakupowa. Kompleksowa dostawa gazu ziemnego.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Chojnicka Grupa Zakupowa. Kompleksowa dostawa gazu ziemnego.
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa paliwa gazowego – dostawa gazu ziemnego wysokometanowego o symbolu E wraz z usługą dystrybucji. Prognozowana ilość paliwa gazowego to 19 254 395 kWh (przy zastosowaniu współczynnika konwersji 11,4 – 1 688 983 m3), z tego: 1)Część 1 zamówienia - Kompleksowa dostawa gazu ziemnego w roku 2024 - 9 652 638 kWh 2)Część 2 zamówienia - Kompleksowa dostawa gazu ziemnego w roku 2025 - 9 601 757kWh. Powyższe dane mają charakter orientacyjny. 2.Szczegóły dotyczące zużycia paliwa gazowego, parametrów dystrybucyjnych w poszczególnych PPG opisane zostały w Załączniku nr 1a oraz 1b do SWZ - Wykaz punktów poboru PPG.
Vorherige Bekanntmachung: 599084-2023
Interne Kennung: ZP.272.17.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09123000 Erdgas
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 zamówienia - Kompleksowa dostawa gazu ziemnego w roku 2024 - 9 652 638 kWh
Beschreibung: Część 1 zamówienia – Kompleksowa dostawa gazu ziemnego w roku 2024 1. Szczegółowy Wykaz PPG stanowi Załącznik nr 1a do SWZ 2. Szacowana ilość gazu ziemnego – 9 652 638 kWh 3. Ilość PPG - 47 4. Okres dostaw: od 01.01.2024r. do 31.12.2024r. 5. Ilość umów – w wyniku rozstrzygnięcia postępowania zawarte zostaną 3 umowy przez nw. zamawiających: 1) Powiat Chojnicki 2) Gmina Miejska Chojnice 3) Gmina Czersk
Interne Kennung: ZP.272.17.2023 CZ I
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09120000 Gasförmige Brennstoffe
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 zamówienia – Kompleksowa dostawa gazu ziemnego w roku 2025
Beschreibung: Część 2 zamówienia – Kompleksowa dostawa gazu ziemnego w roku 2025 1. Szczegółowy Wykaz PPG stanowi Załącznik nr 1b do SWZ 2. Szacowana ilość gazu ziemnego – 9 601 757 kWh 3. Ilość PPG – 47 4. Okres dostaw: od 01.01.2025r. do 31.12.2025r. 5. Ilość umów – w wyniku rozstrzygnięcia postępowania zawarte zostaną 3 umowy przez nw. zamawiających: 1) Powiat Chojnicki 2) Gmina Miejska Chojnice 3) Gmina Czersk
Interne Kennung: ZP.272.17.2023 CZ II