76956-2025 - Wettbewerb
Polen – Busse für den öffentlichen Verkehr – Zakup autobusów wraz z infrastrukturą towarzyszącą w ramach realizacji projektu pn. Ekologiczny transport publiczny w Gminie Łomianki współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup autobusów wraz z infrastrukturą towarzyszącą w ramach realizacji projektu pn. Ekologiczny transport publiczny w Gminie Łomianki współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) Dostawę 2 sztuk fabrycznie nowych, o długości 11,8 do 12,2 metra, niskopodłogowych, dwuosiowych autobusów miejskich jednej marki i typu, z napędem elektrycznym, niezbędnym oprogramowaniem i dokumentacją. W ramach dostawy autobusów wymagane jest przeprowadzenie szkoleń 5 osób kierującymi autobusami oraz 5 pracowników zaplecza technicznego, dotyczących eksploatacji i obsługi dostarczanych pojazdów i urządzeń. 2) Dostawę, montaż oraz uruchomienie 1 szt. dwustanowiskowej stacji ładowania typu plug in, wraz z dedykowanym oprogramowaniem komputerowym, umożliwiającym m.in. nadzór nad zużyciem energii stacji ładowania i autobusów. W ramach dostawy stacji ładowania wymagane jest przeprowadzenie szkoleń pracowników zaplecza technicznego, dotyczących eksploatacji, obsługi i nadzoru działania dostarczanych urządzeń. Montaż oraz uruchomienie odbędzie się na zajezdni Zamawiającego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ oraz załączniki: 1.1. Księga identyfikacji wizualnej pojazdów obsługujących linie organizowane przez Zarząd Transportu Miejskiego (wyciąg) oraz samochodów mobilnej służby zabezpieczenia ruchu. 1.2. Funkcjonalność systemu sterowania drzwiami (SSD). 1.3. Wymagania techniczne w zakresie systemu okresowego raportowania parametrów pracy pojazdu oraz rejestru obsady zadań przewozowych oraz rejestru pojazdów. 1.4. Funkcjonalność Systemu Informacji Liniowej (SIL) – układ i sekwencja treści. 1.5. Wymagania techniczne stacji ładowania autobusów
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34121100 Busse für den öffentlichen Verkehr
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34121400 Niederflurbusse, 34144910 Elektrobusse, 31158100 Batterieladegeräte, 79632000 Personalschulung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) Dostawę 2 sztuk fabrycznie nowych, o długości 11,8 do 12,2 metra, niskopodłogowych, dwuosiowych autobusów miejskich jednej marki i typu, z napędem elektrycznym, niezbędnym oprogramowaniem i dokumentacją. W ramach dostawy autobusów wymagane jest przeprowadzenie szkoleń 5 osób kierującymi autobusami oraz 5 pracowników zaplecza technicznego, dotyczących eksploatacji i obsługi dostarczanych pojazdów i urządzeń. 2) Dostawę, montaż oraz uruchomienie 1 szt. dwustanowiskowej stacji ładowania typu plug in, wraz z dedykowanym oprogramowaniem komputerowym, umożliwiającym m.in. nadzór nad zużyciem energii stacji ładowania i autobusów. W ramach dostawy stacji ładowania wymagane jest przeprowadzenie szkoleń pracowników zaplecza technicznego, dotyczących eksploatacji, obsługi i nadzoru działania dostarczanych urządzeń. Montaż oraz uruchomienie odbędzie się na zajezdni Zamawiającego.