See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu i akcesoriów do zabiegów laparoskopowych i artroskopowych.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są dostawy sprzętu i akcesoriów do zabiegów laparoskopowych i artroskopowych w podziale na 7 zadań (pakietów). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia ww. części został wykazany i opisany w „Formularzu asortymentowo-cenowym cenowym” (załącznik nr 2 do SWZ) oraz we projektowanych postanowieniach umowy (załącznik nr 3 do SWZ) stanowiących integralną część niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia. Wszystkie wymagania określone w dokumentach wskazanych powyżej stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp.
Interne Kennung: MCM/WSM/ZP32/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa sprzętu i akcesoriów do zabiegów laparoskopowych i artroskopowych - Zadanie (pakiet) nr 1
Beschreibung: ZADANIE NR 1 Sprzęt jednorazowy oraz narzędzia artroskopowe L.p. nazwa numer katalogowy Opakowanie Ilość opakowań na rok cena netto ( za opakowanie ) wartość netto Vat Cena brutto ( za opakowanie ) Wartość brutto 1. Elektroda do waporyzatora długość 135 mm, rozmiar 3,5 mm, typ 90-S, wyposażona w kanał ssący, sterowana ręcznie poprzez przyciski w uchwycie. szt. - 100 2. Elektroda do waporyzatora długość 135 mm, rozmiar 3.5 mm, typ HOOK, sterowana ręcznie poprzez przyciski w uchwycie. 1 szt. (opakowanie) - 10 3. Ostrza standardowe do shavera do tkanek miękkich w rozmiarach 3,5 m do 5,5 mm kompatybilne z shaverem Formula, jednorazowego użycia, sterylne,kodowane kolorem 5 szt - 40 4. Dwufunkcyjne ostrze do shavera do tkanek miękkich i frez do resekcji kości kompatybilne z shaverem Formula, jednorazowego użycia, kodowane kolorem 5 szt. - 1 5. Frezy standardowe w kształcie kuli lub beczułki w rozmiarach 4,0 mm do 5,5 m z 6 lub 12 częściami skrawającymi, kompatybilny z shaverem Formula, jednorazowego użycia, sterylne, kodowane kolorem 5 szt. - 6 6. Jednorazowa kaseta z drenami w torze odpływu (czerwona)opakowanie10szt. 10 szt - 10 7. Jednorazowa kaseta z drenami w torze napływu (niebieska). Opakowanie 10szt. 10 szt. - 10 8. Zestaw jednorazowych kaset w torze napływu i odpływu CrossFlow (6kpl.) 10 szt - 5 9. Kaniula artroskopowa, gwintowana, sterylna długość 75 mm, różne rozmiary. Opakowanie 5 sztuk. 5 szt - 1 10. Silikonowa kaniula artroskopowa, sterylna, różne długości, różne rozmiary. Opakowanie 5 sztuk 5 szt. - 8 11. Zestaw drenów jednorazowych (szpilki). Opakowanie 10 szt. Kompatybilne z posiadaną przez Zamawiąjacego pompą FloSteady 5 szt. - 10 12. Optyka artroskopowa o średnicy 4mm, długości 140mm, kąt obrazowania 30 stopni. Optyka autoklawowalna, najwyższej jakości szkło szafirowe na czole optyki. szt. - 1 13. 5.8mm kaniula artroskopowa, 2 zawory obrotowe, Speed-Lock™ szt. - 1 14. Obturator ołówkowy do kaniuli 5.8mm, Speed-Lock™ szt. - 1 15. Ostrze do shavera do tkanek miękkich z dwiema ząbkowanymi krawędziami z mniejszym wlotem kanału ssącego w rozmiarze 4 mm, kompatybilne z shaverem Formula, jednorazowego użycia, sterylne, kodowane kolorem 5 szt. - 1 Oferent zobowiązuje się do użyczenia na czas trwania umowy pompy artroskopowej.
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33169000 Chirurgische Instrumente, 33162200 OP-Instrumente, 33141700 Orthopädische Ausstattung
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa sprzętu i akcesoriów do zabiegów laparoskopowych i artroskopowych - Zadanie (pakiet) nr 2
Beschreibung: ZADANIE NR 2 Elementy używane do narzędzi laparoskopowych L.p. nazwa numer katalogowy Opakowanie Ilość opakowań na rok cena netto wartość netto Vat Cena brutto Wartość brutto 1. Uszczelka, biała (50/4), do trokarów 6mm, autoklawowalna, op. 10 szt. Kompatybilna z narzędziami laparoskopowymi Storz op. -12 2. Uszczelka typu pokrywka (50/5), op. 10 szt. Kompatybilna z narzędziami laparoskopowymi Storz op. - 10 3. Uszczelka, biała (60/10), do trokarów 11mm, autoklawowalna, op. 10 szt. Kompatybilna z narzędziami laparoskopowymi Storz op. - 10 4. Uszczelka typu pokrywka (60/12), op. 10 Kompatybilna z narzędziami laparoskopowymi Storz op. - 10 5. Uszczelka typu pokrywka (60/13), op. 10 szt. op. Kompatybilna z narzędziami laparoskopowymi Storz op. - 3 6. Uszczelka typu pokrywka, (60/14), op. 10 szt. op. - 3 Kompatybilna z narzędziami laparoskopowymi Storz 7. Pierścień plastikowy, do 30160S . Kompatybilny z narzędziami laparoskopowymi Storz szt - 30 8. Pierścień metalowy, do 30160S. Kompatybilny z narzędziami laparoskopowymi Storz szt - 4 9. Pierścień plastikowy, do 30103S. Kompatybilny z narzędziami laparoskopowymi Storz szt - 20 10. Pierścień metalowy, do 30103S. Kompatybilny z narzędziami laparoskopowymi Storz szt - 4 11. Pierścień wewnętrzny, Kompatybilny z narzędziami laparoskopowymi Storz szt - 4 12. Pierścień zewn. Kompatybilny z narzędziami laparoskopowymi Storz szt - 2 13. Zawór wielofunkcyjny, do trokara o śr. 6 mm, Kompatybilny z narzędziami laparoskopowymi Storz szt. - 4 14. Zawór wielofunkcyjny, do trokara o śr. 11 Kompatybilny z narzędziami laparoskopowymi Storz szt. - 4 15. Zawór wielofunkcyjny, do trokara o śr. Kompatybilny z narzędziami laparoskopowymi Storz szt. - 2 16. Redukcja 11 / 5 mm, nasadka na trokar s , Kompatybilny z narzędziami laparoskopowymi Storz szt. - 3 17. Redukcja podwójna 13/10, 13,5/10, 13/5 i 13,5/5 mm, nasadka na trokar s , Kompatybilny z narzędziami laparoskopowymi Storz szt. - 1 18. Elektroda haczykowa, monopolarna, śr. 5 mm, dł. rob. 36 cm , Kompatybilny z narzędziami laparoskopowymi Storz szt. - 5 19. Tubus ClickLine, metalowy, izolowany, z przyłączem LUER-Lock, śr. 5 mm, dł. 3 szt. - 10 20. 29100 Gumowa zatyczka do przyłącza LUER Lock, czarna, opk. 10 szt. op. - 4 21. Uchwyt ClickLine, plastikowy, bez zapinki, monopolarny, rozszerzone pierścienie na palce , Kompatybilny z narzędziami laparoskopowymi Storz szt. - 5 22. Uchwyt ClickLine, plastikowy, z zapinką zwalnianą, monopolarny, szerokie pierścienie na palce szt. 6 1 790,96 10 745,76 8% 859,66 11 605,42 23 34310MS, Kompatybilny z narzędziami laparoskopowymi Storz - szt. 6 23. Wkład nożyczek ClickLine METZENBAUM; ostrza zakrzywione, 2 szt. - 6 Ruchome; śr. 5 mm, dł. rob. 36 cm , Kompatybilny z narzędziami laparoskopowymi Storz 24. Przewód w. cz., monopolarny, wtyk 5 mm, dł. 300 cm, do diatermii chirurgicznych Karl Storz AUTOCON s szt. - 4.
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa sprzętu i akcesoriów do zabiegów laparoskopowych i artroskopowych - Zadanie (pakiet) nr 3
Beschreibung: ZADANIE NR 3 Sprzęt jednorazowy do zabiegów laparoskopowych L.p. nazwa opakowanie Ilośc opakowan na rok Cena netto Wartość netto Vat cena brutto Wartość brutto 1. Dren do insuflacji z korektorem ISO, sterylny, jednorazowy 20 sztuk w opakowaniu zbiorczym. Kompatybilny z insuflatorem SynergyArthrex, co zabieg - produkt sterylny - 1op.(10szt.) - 1 2. Dren do insuflacji z filtrem wraz z podgrzewaniem, jednorazowy, sterylny 10 sztuk w opakowaniu zbiorczym. Kompatybilny z insuflatorem Synergy Arthrex co zabieg - produkt sterylny 3op. (30szt.) - 3 3. Dren do insuflacji : wielorazowy ISO connector bez filtra, 20 użyć,produkt niesterylny, autoklawowalny, Kompatybilny z insuflatorem Synergy Arthrex 2szt. - 2 4. Dren do insuflacji : wielorazowy z podgrzewaniem ISO connector, 100 krotnego użycia, autoklawowalny 100 krotnie. Kompatybilny z insuflatorem Synergy Arthrex 3szt. - 3 5. Dreny do irygacji jednorazowym 10 sztuk w opakowaniu zbiorczym. Kompatybilny z pompą laparoskopowa Arthrex. 1 op. (10szt.) - 10 6. Dren do ssania jednorazowy 10 sztuk w opakowaniu zbiorczym. Kompatybilny z pompą laparoskopowa Arthrex. 1op.( 10szt.) - 10 7. Dren do próżni z zintegrowanym filtrem zabezpieczającym pompę. Wielorazowy 30 dniowy. Opakowanie zbiorcze 10 sztuk. Kompatybilny z pompą laparoskopowa Arthrex. 1op. (10szt.) - 10
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa sprzętu i akcesoriów do zabiegów laparoskopowych i artroskopowych - Zadanie (pakiet) nr 4
Beschreibung: ZADANIE NR 4 Sprzęt jednorazowy do zabiegów artroskopowych Elementy zużywalne do wieży artroskopowej , będącą własnością szpitala Numer katalogowy ilość opakowań na rok cena netto Wartość netto Vat Cena brutto Wartość brutto 1. Ostrza i frezy do Shavera - opakowanie zawiera 6 szt w op. Kompatybilne z Dyonics Power II Shaver generator - 20 2. Elektroda do waporyzacji, kompatybilna Werewolf coblation System - 30 3. Kaseta jednorazowa z drenami 3 szt w opakowaniu, Kompatybilne z Dyonics 25 pompą artroskopową - 20 4. Kaseta jednorazowa, tylko napływ kompatybilna z Dyonics 25 pompą artroskopową - 20
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa sprzętu i akcesoriów do zabiegów laparoskopowych i artroskopowych - Zadanie (pakiet) nr 5
Beschreibung: ZADANIE NR 5 Ostrza Elementy zużywalne do wieży artroskopowej , będącą własnością szpitala numer katalogowy ilość na rok cena netto Wartość netto Vat Cena brutto Wartość brutto 1. Ostrze mikropila Osc/sag o wymiarzch szer. 2,5-19,5( szerokość / linia cięcia x 0,33-0,76 (grubość x 11,0-45,0 ( długość ), ostrze montowane beznarzędziowo ( szybkozłączka ), konstrulcja ostrza umożliwiająca mocowanie w 5 pozycjach, ostrze jednorazowe, sterylne w podwójnym opakowaniu. Do wyboru min 100 ostrzy różnego kształtu i długości. Kompatybilne z posiadanym przez Zamawiajacego systemem S9 - 50 2. Ostrze posuwisto - zwrotne 11,0-1,22 x077,5, jednostronne, montowane beznarzędziowo,jednorazowe , sterylne w podwójnym opakowaniu. Kompatybilne z użyczanym przez Zamawiającego systemem S8/S9 - 20
Interne Kennung: Zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Dostawa sprzętu i akcesoriów do zabiegów laparoskopowych i artroskopowych - Zadanie (pakiet) nr 6
Beschreibung: ZADANIE NR 6 Klipsy Elementy zużywalne do wieży artroskopowej , będącą własnością szpitala Numer katalogowy ilość na rok cena netto Wartość netto Vat Cena brutto Wartość brutto 1. Klipsownica pojedyncza ,średnica 10mm długość 330mm, na klipsy średio-duże, nierozbieralna, wyposażona w kanał do płukania, jak też obrotowe ramię - 1 2. Klipsy tytanowe M-L ( średnio - duże ) zamykane " oczkowo" tj. zamykane poprzez zetknięcie końców ramion klipsa , a następnie zwarcie ramion w całej długości ( co prowadzi do uchwycenia struktury anatomicznej , bez możliwości jej wymknięcia w momencie zamykania kipsa ). Każdy klips wyposażony w uzebrowanie wewnętrzne poprzeczne i podłużne, jak też zewnętrzne użebrowanie poprawiające stabilizację klipsa w szczękach. Wymiary : długość 7,9mm, rozwartość ramion 8,1mm, długość , długość zamkniętego klipsa 9mm. Kompatybilne z pojedynczą klipsownicą , pakowane 20 x 6 klipsów - 20
Interne Kennung: Zadanie nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Dostawa sprzętu i akcesoriów do zabiegów laparoskopowych i artroskopowych - Zadanie (pakiet) nr 7
Beschreibung: ZADANIE NR 7 Sprzęt jednorazowy do zabiegów artroskopowych Nazwa produktu Numer katalogowy ilość na rok cena netto Wartość netto Vat Cena brutto Wartość brutto 1. jednorazowa igla do wielorazowego narzędzia szyjącego typu scorpion kolanowy , igła zapakowana sterylnie,służy do podawania nici do górnej szczęki narzędzia , ilość w opakowaniu 5 szt. - 40 2. Jednorazowa igła do szycia ściegien stożka rotatorów, kompatybilna z urządzeniem ,,scorpion”’ igła pakowana sterylnie z nicią i plastikową rurką do przesuwania szwów, ilość sztuk w opakowaniu: 5 - 40 3. Drut nitynolowy do śruby interferencyjnej o średnicy 1,1mm. Wycechowane oznaczenia na drucie w długościach 25mm oraz 30mm. Pakowany sterylnie - 40 4. Drut wiercący piszczelowy o średnicy 2,4 mm i długości 311 mm. Pakowany pojedynczo, sterylny - 40 5. Drut wiercący z oczkiem do przeciągania nitek, o średnicy 2.4 mm i długości 435 mm. Pakowany pojedynczo, sterylny - 40 6. Kaniula artroskopowa miękka – elastyczna, z podwójnym kołnierzem uszczelniającym, łatwa do wprowadzenia, do operacji artroskopowych stawu ramiennego. Opakowanie 5 sztuk lub 1 sztuka. Dostępność w rozmiarach:- o średnicy 6 mm i długości od 20 do 50mm- o średnicy 8 mm i długości od 20-60 mm- o średnicy 10 mm i długości od 20-50 mm - 40
Interne Kennung: Zadanie nr 7