See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Internationale minnelijke en gerechtelijke incassodienstverlening
Beschreibung: De Opdracht betreft internationale Minnelijke en Gerechtelijke incassodienstverlening voor Dienst Uitvoering Onderwijs (DUO) en het Centraal Justitieel Incassobureau (CJIB). Het doel van de opdracht is om Debiteuren met een betalingsachterstand, door middel van het inzetten van Minnelijke en/of gerechtelijke incassodienstverlening, alsnog hun schulden te laten betalen indien de financiële draagkracht hiervoor aanwezig is. Daarnaast is het de bedoeling om meer inhoudelijk samen te werken met de te contracteren organisaties, gericht op het voorkomen van verder oplopende betalingsachterstanden bij de Debiteuren waarvan Vorderingen ter incasso zijn overgedragen. Deze aanbesteding heeft tot doel maximaal vier (4) leveranciers te selecteren, verdeeld over twee Percelen, per Perceel twee opdrachtnemers. De percelen zijn: • Perceel 1: ‘internationale Minnelijke incasso voor DUO Titels en pilot CJIB in de gehele wereld (exclusief Nederland) en het executeren van Dwangbevelen op de Cariben’ • Perceel 2: ‘Gerechtelijke incasso buitenland inzake DUO Titels in een gespecificeerde set van landen’. De aanleiding van de aanbesteding is dat de overeenkomsten voor de Minnelijke incasso in het buitenland ten behoeve van DUO, welke afgesloten zijn in 2019, eindigen per 20 oktober 2025, dit wordt Perceel 1. Om de dienstverlening te kunnen blijven continueren, dient er middels een op te starten Europese aanbesteding, nieuwe overeenkomst te worden afgesloten. Daarnaast zal binnen deze aanbesteding in Perceel 1 een pilot opgestart worden inzake internationale Vorderingen vanuit het CJIB. Deze pilot wordt opgestart met het doel om ervaring op te doen met Vorderingen in het buitenland en betreffen Vorderingen in de Minnelijke incasso. Het CJIB wil middels deze pilot de mogelijkheid onderzoeken om internationaal te gaan innen. Daarnaast eindigt per 22 november 2025 de initiële duur van de overeenkomsten voor de gerechtelijke incasso buitenland ten behoeve van DUO, dit wordt Perceel 2.
Interne Kennung: CAT-EURAAN-JA-IUCN24070200
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79940000 Dienstleistungen von Inkassoagenturen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 75230000 Dienstleistungen im Justizwesen, 75242110 Gerichtsvollzieherdienste, 79110000 Juristische Beratung und Vertretung, 79112000 Vertretung vor Gericht
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Internationale minnelijke incasso voor DUO Titels en pilot CJIB in de gehele wereld (exclusief Nederland)
Beschreibung: Perceel 1 betreft de internationale Minnelijke incasso voor DUO vorderingen en pilot CJIB in de gehele wereld (exclusief Nederland) en het executeren van Dwangbevelen op de Cariben. De aanleiding van de aanbesteding is dat de overeenkomsten voor de Minnelijke incasso in het buitenland ten behoeve van DUO, welke afgesloten zijn in 2019, eindigen per 20 oktober 2025, dit wordt Perceel 1. Om de dienstverlening te kunnen blijven continueren, dient er middels een op te starten Europese aanbesteding, nieuwe overeenkomst te worden afgesloten. Met Minnelijke internationale incasso worden de handelingen bedoeld die gericht zijn op het in kaart brengen van de verhaalbaarheid, het in contact komen met de Debiteur en het ontvangen van betalingen. Indien de Minnelijke incassodienstverlener niet succesvol is kan door de opdrachtgever besloten worden om, indien aanwezig, gebruik te maken van het recht van parate executie. Op de Cariben is dit recht aanwezig. Daarnaast zal binnen deze aanbesteding in Perceel 1 een pilot opgestart worden inzake internationale Vorderingen vanuit het CJIB. Deze pilot wordt opgestart met het doel om ervaring op te doen met Vorderingen in het buitenland en betreffen Vorderingen in de Minnelijke incasso. Het CJIB wil middels deze pilot de mogelijkheid onderzoeken om internationaal te gaan innen. Voor het CJIB geldt dat zij een uitvoeringsorganisatie is van het Ministerie van Justitie en Veiligheid. Voor Vorderingen op Debiteuren in Europa (exclusief Nederland) wordt waar mogelijk gebruik gemaakt van het Europees Kaderbesluit. Voor Vorderingen die buiten het Europees Kaderbesluit vallen wil het CJIB graag een pilot starten om Vorderingen uit handen te geven voor de Minnelijke incasso. Omdat dit nieuwe dienstverlening van het CJIB betreft, wil het CJIB starten met een pilot voor bestuurlijke boetes en justitiële Vorderingen.
Interne Kennung: 1-67cee8edd64970244cc06897