See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych w okresie 01.01.2026r. – 31.03.2026r.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i nieruchomości, na której znajduje się domek letniskowy lub innej nieruchomości wykorzystywanej na cele rekreacyjno-wypoczynkowe, położonych na terenie Gminy Drezdenko wraz z realizacją usług dodatkowych. 2. Szacunkowa masa odpadów przeznaczonych do odebrania: niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne – 1000 Mg; odpady zbierane w sposób selektywny – 522,193 Mg. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku A do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i nieruchomości, na której znajduje się domek letniskowy lub innej nieruchomości wykorzystywanej na cele rekreacyjno-wypoczynkowe, położonych na terenie Gminy Drezdenko wraz z realizacją usług dodatkowych. 2. Szacunkowa masa odpadów przeznaczonych do odebrania: niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne – 1000 Mg; odpady zbierane w sposób selektywny – 522,193 Mg.
Interne Kennung: RP.271.1.37.2025