2. Verfahren
Verfahren
Titel: Revitalizace budovy Galerie moderního umění v Hradci Králové – vnitřní mobiliář – edukační centrum
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je kompletní dodávka a montáž PS 03 Vnitřní mobiliář – edukační centrum v objektu Galerie moderního umění v Hradci Králové v rozsahu a specifikaci dané projektovou dokumentací ve stupni Dokumentace pro provádění stavby (dále i DPS) zpracované společností INS spol. s r.o., Náchod, IČ: 60109971, ev.č. akce 1700 09 20 z 03/2021, dále pak i v souladu s podmínkami uvedenými ve stavebním povolení stavby – ROZHODNUTÍ stavební povolení SZ MMHK/136202/2020 ST2/Bo, nabytí právní moci ze dne 6. 5. 2023.
Interne Kennung: KUKHK-INV-2025-29202
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otevřené zadávací řízení nadlimitní veřejné zakázky zadávané dle ZZVZ.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39120000 Tische, Schränke, Schreibtische und Bücherschränke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile, 39143200 Esszimmermöbel, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001