2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor tijdelijke huisvesting (huur)voorzieningen
Beschreibung: De gemeente Meerssen organiseert een Europese aanbesteding voor de selectie van twee partijen voor de raamovereenkomst, voor projecten, voor het (tijdelijk) bouw- en woonrijp maken, de levering en plaatsing van (huur)voorzieningen, sleutel klaar opleveren, verhuren, onderhouden, beheren en verwijderen van (huur)voorzieningen voor tijdelijke huisvesting ten behoeve van meerdere functies. Geschatte omvang 5.000.000 euro.
Interne Kennung: 808505
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44211000 Vorgefertigte Gebäude
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45223800 Montage und Errichtung von Fertigkonstruktionen, 70333000 Dienstleistungen im Wohnungswesen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Tijdelijke huisvesting (huur)voorzieningen
Beschreibung: Het op projectbasis uitvoeren van het (tijdelijk) bouw- en woonrijp maken, de levering en plaatsing van de units, sleutel klaar opleveren, verhuren, onderhouden, beheren en verwijderen van voorzieningen voor tijdelijke huisvesting ten behoeve van meerdere functies. De looptijd van de tijdelijke vergunning bedraagt per locatie altijd een periode van maximaal 15 jaar. 5.000.000 euro
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 44211100 Mobile, modulare Containergebäude
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Aanverwante (huur) voorzieningen.