See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usuwanie odpadów z miejsc nieprzeznaczonych do ich składowania lub magazynowania na terenie Gminy Miasta Gdańska
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usuwanie odpadów z miejsc nieprzeznaczonych do ich składowania lub magazynowania na terenie Gminy Miasta Gdańska.
Interne Kennung: BZP.271.67.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90722200 Dekontaminierung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste, 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usuwanie odpadów z miejsc nieprzeznaczonych do ich składowania lub magazynowania na terenie Gminy Miasta Gdańska. Szczegółowy opis wymagań i realizacji przedmiotu zamówienia znajduje się we wzorze umowy i dokumentach przedstawionych Wykonawcy wraz z zaproszeniem do negocjacji. Warunki udziału w postępowaniu, jakie musi spełnić wykonawca oraz podstawy wykluczenia zostały określone zaproszeniu do negocjacji.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji poprzez zwiększenie do 100 % określonego w pkt 3 OPZ zakresu ilościowego każdej z usług będących przedmiotem zamówienia. Prawo opcji zostało opisane w § 7 wzoru umowy.