769847-2025 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbieranie i zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych z zamieszkałych nieruchomości, położonych na terenie Gminy Dragacz wraz z dostarczeniem urządzeń i worków do gromadzenia odpadów w 2026 roku
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdbieranie i zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych z zamieszkałych nieruchomości, położonych na terenie Gminy Dragacz wraz z dostarczeniem urządzeń i worków do gromadzenia odpadów w 2026 roku
BeschreibungPrzedmiot zamówienia obejmuje wykonanie usługi na terenie gminy Dragacz, polegającej na: 1. odbiorze i zagospodarowaniu zmieszanych oraz selektywnie zebranych odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu gminy Dragacz; 2. odbiorze i zagospodarowaniu segregowanych odpadów komunalnych z punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK) przy gminnej oczyszczalni ścieków w Dolnej Grupie; 3. wyposażeniu nieruchomości w pojemniki i worki służące do zbierania zmieszanych i segregowanych odpadów komunalnych oraz PSZOK w pojemniki i kontenery; 4. opracowaniu i dostarczeniu Zamawiającemu i właścicielom nieruchomości zamieszkałych harmonogramu odbierania odpadów oraz ulotki edukacyjnej, zawierającą instrukcję, w jaki sposób segregować odpady komunalne i jakie odpady do jakiego pojemnika/worka należy wrzucać. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w rozdziale 2 Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ) oraz załączniku nr 10 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung575411-2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 34928480 Abfallcontainer und -körbe
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der Optionennie dotyczy