2. Verfahren
Verfahren
Titel: PRZYGOTOWANIE I DOSTARCZENIE POSIŁKÓW DLA PACJENTÓW
Beschreibung: Przygotowanie i dostawa posiłków przez okres trwania umowy - dla ok. 400 pacjentów dziennie z uwzględnieniem diet i obowiązujących norm żywnościowych, zgodnych jakościowo z normami opracowanymi przez Instytut Żywności i Żywienia.
Interne Kennung: 10/POS/2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Niniejsze postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego (art. 132) na podstawie art. 359 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55520000 Verpflegungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przygotowanie i dostawa posiłków przez okres trwania umowy - dla ok. 400 pacjentów dziennie.