See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa edukacyjna polegająca na przeprowadzeniu zajęć dydaktycznych na kursach specjalizacyjnych dla lekarzy uczestniczących w projekcie pn.: „Wspieranie kształcenia podyplomowego lekarzy w dziedzinach istotnych z punktu widzenia potrzeb epidemiologiczno-demograficznych Polski (FERS1)”
Beschreibung: Usługa edukacyjna polegająca na przeprowadzeniu zajęć dydaktycznych na kursach specjalizacyjnych dla lekarzy uczestniczących w projekcie pn.: „Wspieranie kształcenia podyplomowego lekarzy w dziedzinach istotnych z punktu widzenia potrzeb epidemiologiczno-demograficznych Polski (FERS1)” współfinansowanym przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027
Vorherige Bekanntmachung: 576121-2025
Interne Kennung: CP-24-1277/2025/UE
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Niniejsze zamówienie udzielane jest w wyniku przeprowadzenia postępowania w trybie przetargu nieograniczonego, o którym mowa w art. 132 ustawy PZP, z uwzględnieniem art. 359 pkt 1 oraz art. 360 ustawy PZP. Przy udzielaniu niniejszego zamówienia na usługi społeczne – o wartości przekraczającej równowartość kwoty 750 000 euro – stosuje się przepisy ustawy PZP właściwe dla zamówień klasycznych, o wartości równej lub przekraczającej progi unijne, przy czym, zgodnie z dyspozycją art. 360 ustawy PZP, Zamawiający odstąpił od stosowania przepisów tej ustawy dotyczących: 1) obowiązku składania oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy PZP, na formularzu JEDZ; 2) minimalnych terminów składania ofert; 3) obowiązku żądania dokumentów jako podmiotowego środka dowodowego. Zamawiający przewiduje odwróconą kolejność oceny ofert zgodnie z art. 139 ustawy PZP, co oznacza że najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80320000 Ausbildung im medizinischen Bereich
5. Los
Los: LOT-0041
Titel: Część nr 41
Beschreibung: Część nr 41; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP; Tytuł kursu: "Badania obrazowe u dzieci" ; Temat zajęć dydaktycznych: Algorytmy diagnostyczne diagnostyki obrazowej u dzieci: Diagnostyka przewodu pokarmowego. Diagnostyka ukladu moczowego. Urazy głowy u dzieci; Planowane miejsce realizacji kursu: Warszawa; Wartość zamówienia w PLN = 6266.28; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 6924
Interne Kennung: Część nr 41
Los: LOT-0042
Titel: Część nr 42
Beschreibung: Część nr 42; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP; Tytuł kursu: "Badania obrazowe u dzieci" ; Temat zajęć dydaktycznych: Algorytmy diagnostyczne diagnostyki obrazowej u dzieci: Urazy, Dolegliwości ze strony układu mięśniowo-szkieletowego, Wady serca i/lub wielkich naczyń, Problemy laryngologiczne, Zaburzenia neurologiczne i genetyczne; Planowane miejsce realizacji kursu: Warszawa; Wartość zamówienia w PLN = 9399.42; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 10386
Interne Kennung: Część nr 42
Los: LOT-0043
Titel: Część nr 43
Beschreibung: Część nr 43; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP; Tytuł kursu: "Badania obrazowe u dzieci" ; Temat zajęć dydaktycznych: Co nowego w diagnostyce obrazowej w pediatrii?; Planowane miejsce realizacji kursu: Warszawa; Wartość zamówienia w PLN = 3133.14; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 3462
Interne Kennung: Część nr 43
Los: LOT-0044
Titel: Część nr 44
Beschreibung: Część nr 44; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP; Tytuł kursu: "Badania obrazowe u dzieci" ; Temat zajęć dydaktycznych: Fakomatozy i choroby nowotworowe wieku dziecięcego; Planowane miejsce realizacji kursu: Warszawa; Wartość zamówienia w PLN = 3133.14; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 3462
Interne Kennung: Część nr 44
Los: LOT-0045
Titel: Część nr 45
Beschreibung: Część nr 45; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP; Tytuł kursu: "Badania obrazowe u dzieci" ; Temat zajęć dydaktycznych: Prawidłowa interpretacja na przykładzie oceny zdjęć klatki piersiowej; Planowane miejsce realizacji kursu: Warszawa; Wartość zamówienia w PLN = 3133.14; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 3462
Interne Kennung: Część nr 45
Los: LOT-0046
Titel: Część nr 46
Beschreibung: Część nr 46; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP; Tytuł kursu: "Badania obrazowe u dzieci" ; Temat zajęć dydaktycznych: Przygotowanie dziecka do badań USG, RTG, TK, MR, Scyntygrafia, badania naczyniowe; Planowane miejsce realizacji kursu: Warszawa; Wartość zamówienia w PLN = 3133.14; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 3462
Interne Kennung: Część nr 46
Los: LOT-0047
Titel: Część nr 47
Beschreibung: Część nr 47; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP; Tytuł kursu: "Badania obrazowe u dzieci" ; Temat zajęć dydaktycznych: Środki kontrastowe w radiologii – co powinien wiedzieć pediatra; Planowane miejsce realizacji kursu: Warszawa; Wartość zamówienia w PLN = 3133.14; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 3462
Interne Kennung: Część nr 47
Los: LOT-0048
Titel: Część nr 48
Beschreibung: Część nr 48; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP; Tytuł kursu: "Badania obrazowe u dzieci" ; Temat zajęć dydaktycznych: Wskazania i przeciwskazania do diagnostyki poszczególnymi metodami obrazowania. Badania planowe i pilne; Planowane miejsce realizacji kursu: Warszawa; Wartość zamówienia w PLN = 3133.14; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 3462
Interne Kennung: Część nr 48
Los: LOT-0049
Titel: Część nr 49
Beschreibung: Część nr 49; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP; Tytuł kursu: "Badania obrazowe u dzieci" ; Temat zajęć dydaktycznych: Zajęcia w pracowniach RTG/USG/TK/MR – symulacja obejmująca diagnostykę ośrodkowego układu nerwowego; Planowane miejsce realizacji kursu: Warszawa; Wartość zamówienia w PLN = 3133.14; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 3462
Interne Kennung: Część nr 49
Los: LOT-0050
Titel: Część nr 50
Beschreibung: Część nr 50; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP; Tytuł kursu: "Badania obrazowe u dzieci" ; Temat zajęć dydaktycznych: Zajęcia w pracowniach RTG/USG/TK/MR – symulacja obejmująca diagnostykę TK głowy; Planowane miejsce realizacji kursu: Warszawa; Wartość zamówienia w PLN = 3133.14; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 3462
Interne Kennung: Część nr 50
Los: LOT-0051
Titel: Część nr 51
Beschreibung: Część nr 51; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP; Tytuł kursu: "Badania obrazowe u dzieci" ; Temat zajęć dydaktycznych: Zajęcia w pracowniach RTG/USG/TK/MR – symulacja obejmująca diagnostykę TK płuc; Planowane miejsce realizacji kursu: Warszawa; Wartość zamówienia w PLN = 3133.14; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 3462
Interne Kennung: Część nr 51
Los: LOT-0052
Titel: Część nr 52
Beschreibung: Część nr 52; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP; Tytuł kursu: "Badania obrazowe u dzieci" ; Temat zajęć dydaktycznych: Zajęcia w pracowniach RTG/USG/TK/MR – symulacja obejmująca diagnostykę USG jamy brzusznej; Planowane miejsce realizacji kursu: Warszawa; Wartość zamówienia w PLN = 3133.14; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 3462
Interne Kennung: Część nr 52
Los: LOT-0053
Titel: Część nr 53
Beschreibung: Część nr 53; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP; Tytuł kursu: "Badania obrazowe u dzieci" ; Temat zajęć dydaktycznych: Zajęcia w pracowniach RTG/USG/TK/MR – symulacja obejmująca diagnostykę USG nerek; Planowane miejsce realizacji kursu: Warszawa; Wartość zamówienia w PLN = 3133.14; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 3462
Interne Kennung: Część nr 53
Los: LOT-0054
Titel: Część nr 54
Beschreibung: Część nr 54; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP; Tytuł kursu: "Opieka paliatywna" ; Temat zajęć dydaktycznych: Sedacja paliatywna - wskazania, zastosowanie i przebieg. ; Planowane miejsce realizacji kursu: Warszawa; Wartość zamówienia w PLN = 3133.14; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 3462
Interne Kennung: Część nr 54
Los: LOT-0085
Titel: Część nr 85
Beschreibung: Część nr 85; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP; Tytuł kursu: "Opieka paliatywna" ; Temat zajęć dydaktycznych: Dieta ketogenna w terapii schorzeń neurologicznych.; Planowane miejsce realizacji kursu: Warszawa; Wartość zamówienia w PLN = 3133.14; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 3462
Interne Kennung: Część nr 85
Los: LOT-0086
Titel: Część nr 86
Beschreibung: Część nr 86; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP; Tytuł kursu: "Opieka paliatywna" ; Temat zajęć dydaktycznych: Encefalopatie postępujące i stacjonarne oraz choroby nerwowo-mięśniowe w pediatrycznej medycynie paliatywnej. ; Planowane miejsce realizacji kursu: Warszawa; Wartość zamówienia w PLN = 6266.28; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 6924
Interne Kennung: Część nr 86
Los: LOT-0087
Titel: Część nr 87
Beschreibung: Część nr 87; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP; Tytuł kursu: "Opieka paliatywna" ; Temat zajęć dydaktycznych: Fenomenologia i leczenie bólu w pediatrii.; Planowane miejsce realizacji kursu: Warszawa; Wartość zamówienia w PLN = 3133.14; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 3462
Interne Kennung: Część nr 87
Los: LOT-0088
Titel: Część nr 88
Beschreibung: Część nr 88; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP; Tytuł kursu: "Opieka paliatywna" ; Temat zajęć dydaktycznych: Dieta ketogenna w terapii schorzeń neurologicznych.; Planowane miejsce realizacji kursu: Warszawa; Wartość zamówienia w PLN = 3133.14; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 3462
Interne Kennung: Część nr 88
Los: LOT-0089
Titel: Część nr 89
Beschreibung: Część nr 89; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP; Tytuł kursu: "Opieka paliatywna" ; Temat zajęć dydaktycznych: Encefalopatie postępujące i stacjonarne oraz choroby nerwowo-mięśniowe w pediatrycznej medycynie paliatywnej. ; Planowane miejsce realizacji kursu: Warszawa; Wartość zamówienia w PLN = 6266.28; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 6924
Interne Kennung: Część nr 89
Los: LOT-0090
Titel: Część nr 90
Beschreibung: Część nr 90; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP; Tytuł kursu: "Opieka paliatywna" ; Temat zajęć dydaktycznych: Fenomenologia i leczenie bólu w pediatrii.; Planowane miejsce realizacji kursu: Warszawa; Wartość zamówienia w PLN = 3133.14; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 3462
Interne Kennung: Część nr 90