2. Verfahren
Verfahren
Titel: VP080.65699 Regulier Onderhoud Gras en Water
Beschreibung: Regulier Onderhoud Gras en Water, zoals onderhoud aan beplanting en watergangen, het maaien van gras en onkruidvrij maken van verhardingen. Afzetten rand beplanting (bos) 18.837 m Afzetten hakhout 8.026 m2 Knotten bomen 414 st Snoeien bomen 1.281 st Afzetten struweel 4.234 m2 Maaien gras 117.032 are Uitmaaien watergangen 52.854 m Reinigen duikers 3.561 m Frezen strand 11.416 are Onkruidvrij maken verharding 6.031 are
Interne Kennung: VP080.65699
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92330000 Dienstleistungen in Verbindung mit Erholungsgebieten
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging