See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie powiatu proszowickiego w sezonie zimowym 2025/2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie powiatu proszowickiego w sezonie zimowym 2025/2026. Przedmiot zamówienia podzielony jest na 6 części. − Część I (Zadanie Nr 1): Drogi powiatowe przebiegające przez teren GMINY RADZIE-MICE – dł. 45,4 km − Część II (Zadanie Nr 2): Drogi powiatowe przebiegające przez teren KONIUSZA – dł. 35,6 km − Część III (Zadanie Nr 3): Drogi powiatowe przebiegające przez teren GMINY PA-ŁECZNICA – dł. 42,8 km − Część IV (Zadanie Nr 4): Drogi powiatowe przebiegające przez teren GMINY PRO-SZOWICE – dł. 46,3 km − Część V (Zadanie Nr 5): Drogi powiatowe przebiegające przez teren GMINY KOSZYCE – dł. 55,9 km − Część VI (Zadanie Nr 6): Drogi powiatowe przebiegające przez teren GMINY NOWE BRZESKO – dł. 27,8 km Wykonywanie i odbiór prac w ramach zimowego utrzymania powinny być zgodne z przyję-tymi standardami zimowego utrzymania dróg powiatowych. Każda z części zawiera drogi opisane w Załącznikach części I do VI. Każde zadanie stanowi ofertę częściową. Łączna długość odcinków dróg do zimowego utrzymania na poszczególnych zadaniach wy-nosi: 253,8 km. Akcja czynna rozpoczyna się o godzinę 4:00. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną liczbę części. Zamawiający nie wymaga przeprowadzenia wizji terenu
Interne Kennung: ZDP.271.19.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I (Zadanie Nr 1): Drogi powiatowe przebiegające przez teren GMINY RADZIE-MICE – dł. 45,4 km
Beschreibung: Wykonywanie i odbiór prac w ramach zimowego utrzymania powinny być zgodne z przyjętymi standardami zimowego utrzymania dróg powiatowych. Szczegółowy opis zawiera Załącznik A część I .
Interne Kennung: ZDP.271.19.2025 cz.I
Los: LOT-0002
Titel: Część II (Zadanie Nr 2): Drogi powiatowe przebiegające przez teren KONIUSZA – dł. 35,6 km
Beschreibung: Wykonywanie i odbiór prac w ramach zimowego utrzymania powinny być zgodne z przyjętymi standardami zimowego utrzymania dróg powiatowych. Szczegółowy opis zawiera Załącznik A część II .
Interne Kennung: ZDP.271.19.2025 cz.II
Los: LOT-0003
Titel: Część III (Zadanie Nr 3): Drogi powiatowe przebiegające przez teren GMINY PA-ŁECZNICA – dł. 42,8 km
Beschreibung: Wykonywanie i odbiór prac w ramach zimowego utrzymania powinny być zgodne z przyjętymi standardami zimowego utrzymania dróg powiatowych. Szczegółowy opis zawiera Załącznik A część III
Interne Kennung: ZDP.271.19.2025 cz. III
Los: LOT-0004
Titel: Część IV (Zadanie Nr 4): Drogi powiatowe przebiegające przez teren GMINY PRO-SZOWICE – dł. 46,3 km
Beschreibung: Wykonywanie i odbiór prac w ramach zimowego utrzymania powinny być zgodne z przyjętymi standardami zimowego utrzymania dróg powiatowych. Szczegółowy opis zawiera Załącznik A część IV
Interne Kennung: ZDP.271.19.2025 cz.IV
Los: LOT-0005
Titel: Część V (Zadanie Nr 5): Drogi powiatowe przebiegające przez teren GMINY KOSZYCE – dł. 55,9 km
Beschreibung: Wykonywanie i odbiór prac w ramach zimowego utrzymania powinny być zgodne z przyjętymi standardami zimowego utrzymania dróg powiatowych. Szczegółowy opis zawiera Załącznik A część V
Interne Kennung: ZDP.271.19.2025 cz. V
Los: LOT-0006
Titel: Część VI (Zadanie Nr 6): Drogi powiatowe przebiegające przez teren GMINY NOWE BRZESKO – dł. 27,8 km
Beschreibung: Wykonywanie i odbiór prac w ramach zimowego utrzymania powinny być zgodne z przyjętymi standardami zimowego utrzymania dróg powiatowych. Szczegółowy opis zawiera Załącznik A część VI
Interne Kennung: ZDP.271.19.2025 cz.VI