769961-2023 - Planung
Polen – Öffentlicher Verkehr (Straße) – Publiczny transport zbiorowy - przewozy autobusowe
Vorinformation zu öffentlichen Personenverkehrsdiensten
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Publiczny transport zbiorowy - przewozy autobusowe
Verfahrensart: Wettbewerbliche Vergabeverfahren (Artikel 5 Absatz 3 der Verordnung (EG) Nr. 1370/2007)
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Art der Transportdienstleistungen: Busverkehr (innerstädtisch / regional)
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Publiczny transport zbiorowy w zakresie gminnych przewozów pasażerskich w transporcie drogowym na liniach komunikacyjnych: - linia numer 1: Strączno – Wałcz o długości 9,50 km (tam i z powrotem) oraz wielkości pracy eksploatacyjnej 16 758,00 wozokilometrów rocznie i z częstotliwością 7 połączeń dziennie, - linia numer 2: Ostrowiec – Szwecja – Zdbice – Wałcz o długości 32,90 km (tam i z powrotem) oraz wielkości pracy eksploatacyjnej 58 035,60 wozokilometrów rocznie i z częstotliwością 7 połączeń dziennie, - linia numer 3: Karsibór – Kłębowiec – Wałcz o długości 16,00 km (tam i z powrotem) oraz wielkości pracy eksploatacyjnej 60 480,00 wozokilometrów rocznie i z częstotliwością 15 połączeń dziennie, - linia numer 4: Wałcz Drugi – Dobino – Wałcz o długości 11,60 km (tam i z powrotem) oraz wielkości pracy eksploatacyjnej 8 769,60 wozokilometrów rocznie i z częstotliwością 3 połączeń dziennie, - linia numer 5: Popowo – Wałcz o długości 16,80 km (tam i z powrotem) oraz wielkości pracy eksploatacyjnej 4 233,60 wozokilometrów rocznie i z częstotliwością 1 połączenia dziennie, - linia numer 6: Czechyń – Wiesiółka – Witankowo – Wałcz kursy „wakacyjne” o długości 27,60 km (tam i z powrotem) oraz wielkości pracy eksploatacyjnej 1 214,40 wozokilometrów rocznie i z częstotliwością 1 połączenia dziennie, - linia numer 7: Górnica – Świętosław – Wałcz kursy nauki szkolnej o długości 18,80 km (tam i z powrotem) oraz wielkości pracy eksploatacyjnej 7 595,20 wozokilometrów rocznie i z częstotliwością 2 połączeń dziennie, - linia numer 8: Górnica – Świętosław – Wałcz kursy „wakacyjne” o długości 18,80 km (tam i z powrotem) oraz wielkości pracy eksploatacyjnej 827,20 wozokilometrów rocznie i z częstotliwością 1 połączenia dziennie.