See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Świadczenie pełnej usługi oświetleniowej na terenie miasta i gminy Szamotuły na urządzeniach stanowiących własność ENEA Oświetlenie Sp. z o.o. w 2026 r.”
Beschreibung: 1. Wykonanie usługi oświetleniowej zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz zaleceniami i wytycznymi Zamawiającego. 2. Pod pojęciem urządzeń oświetleniowych służących do wykonania niniejszej umowy, rozumie się rozdzielnie oświetleniowe, linie oświetleniowe – kablowe i napowietrzne, słupy i oprawy oświetleniowe. 3. Pod pojęciem usługi oświetleniowej rozumie się zapewnienie oświetlenia miejsc publicznych w szczególności ulic, placów i dróg znajdujących się na terenie administracyjnym Zamawiającego za pomocą urządzeń stanowiących majątek Wykonawcy. 4. W celu realizacji Umowy Wykonawca zobowiązuje się wykorzystywać wszystkie stanowiące jego własność urządzenia oświetleniowe ujęte w załączniku nr 1, zakupić, jako odbiorca końcowy w rozumieniu ustawy prawo energetyczne, energię elektryczną w ilości niezbędnej dla celów oświetlenia, ponosić nakłady związane z utrzymaniem urządzeń oświetleniowych, prowadzić ruch, eksploatację, konserwację i remonty
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50232100 Wartung von Straßenbeleuchtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiot umowy podzielony jest na dwie części: a. Część pierwsza obejmuje zakup przez Wykonawcę energii elektrycznej na potrzeby i w ilości niezbędnej dla świadczenia usługi oświetleniowej, zakres stałych czynności nakazanych prawem i zabiegów obligatoryjnych oraz uzgodniony przez Strony pakiet prac i zabiegów eksploatacyjnych o szacowanej ilości i zakresie rocznym. Ta część umowy ma charakter stały w czasie obowiązywania umowy i objęta jest wynagrodzeniem ryczałtowym. Zestawienie zabiegów obligatoryjnych i opłat obowiązkowych zawiera załącznik nr 3. Zestawienie włączonych do pierwszej części przedmiotu umowy czynności objętych rozliczeniem ryczałtowym zawiera załącznik nr 4. W kolumnie 5 tego załącznika zestawiono ilość zryczałtowanych czynności z zastosowaniem cen wskazanych w kolumnie 6. W ramach przyjętego wynagrodzenia ryczałtowego Strony mogą porozumiewać się co do równoważnych zmian w zakresie objętych ryczałtem czynności. Zasada ta nie dotyczy czynności nie włączonych do rozliczenia ryczałtowego. b. Część druga obejmuje wszelkie działania nie objęte częścią pierwszą i uruchamiane każdorazowo na podstawie zleceń dodatkowych przekazywanych przez Zamawiającego. Cennik tych prac zawiera tabela w załączniku nr 4 – kolumna 7.