770004-2023 - Wettbewerb
Polen – Werkzeugmaschinen – Dostawa dwóch maszyn CNC
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa dwóch maszyn CNC
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja (projektu) pn. „Zwiększenie konkurencyjności firmy poprzez wdrożenie innowacyjnego procesu wytwarzania nowatorskich kompozytowych osłon elementów nadbudowy statków". W ramach zamówienia nastąpi zakup dwóch maszyn CNC.
Interne Kennung: GLO-0001
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Pełny opis procedury zamieszczony jest w Specyfikacji Warunków Zamówienia
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42600000 Werkzeugmaschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42612000 Bearbeitungszentrum
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa dwóch maszyn CNC, w ramach realizacji projektu pn. „Zwiększenie konkurencyjności firmy poprzez wdrożenie innowacyjnego procesu wytwarzania nowatorskich kompozytowych osłon elementów nadbudowy statków”
Interne Kennung: LOT-0001